вибори
вибори foto

"Може виникнути дуже нестандартна ситуація": Айвазовська про результати виборів-2019 в Україні

Кампанія президентських і парламентських виборів в Україні буде єдиною, без перерв

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" координатор виборчих програм ГМ "Опора" Ольга Айвазовська пояснила, чому на президентських виборах варто очікувати великої кількості кандидатів у бюлетенях.

"Щодо кількості кандидатур на президентських виборах 2019 року – їх буде багато. І це не лише коміки. Бо чергова парламентська компанія передбачає, що в Україні працює міф або певна передумова: якщо лідер партії не балотується на президентських виборах – партія втрачає значний відсоток на парламентських виборах. Тим паче, що ця кампанія буде єдина", – зазначає експерт. 

"Якщо говорити чесно, то юридичні перерви будуть, а фактичні – вегетації в роздачі матеріальних благ, піарі, субвенції на соціально-економічний розвиток території, в активності медіа – перерви не буде", – додає Айвазовська. 

Вона також пояснює, чому після виборів може виникнути дуже нестандартна для України ситуація.

"Кампанія стартувала. Ми бачимо білборди, активність медіа і таке інше. Я думаю, що не менше 20 кандидатів може бути в бюлетені на президентських виборах, але це, найімовірніше, пов’язано не з бажанням самопіару, скільки з наступними парламентськими виборами. Тобто, можливість проявити себе на президентських виборах розглядається як трамплін до парламентських виборів. І може виникнути дуже нестандартна для України ситуація, коли є Президент, в якого немає більшості в парламенті", – зазначає співрозмовниця. 

Продовження розмови – дивіться у відео: 

Попередній матеріал
"Російські окупанти відступали з криками": захисники Золотого-4 про невдалий наступ ворога
Наступний матеріал
Оновлення ЦВК: Магера назвав дві "неприйнятні речі"
Loading...