Денис Богуш
Денис Богуш 5 канал

Опозиції в Україні немає з 2005 року – політтехнолог

Останнім часом в Україні виокремилась група політиків, які називають себе "демократичною опозицією", але де-факто нею не є

В Україні більше як 10 років немає вираженої опозиції, це все тягнеться з 2005 року. Про таке в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заявив політтехнолог Денис Богуш. 

"Взагалі опозиція в нашій країні закінчилася в 2005 році. У нас до цього був Янукович і Кучма, і була опозиція – Ющенко. Коли Ющенко став президентом, Янукович став опозицією. А коли Ющенко призначив Януковича прем’єр-міністром, з того часу в цій країні опозиції немає", − каже політтехнолог.

Він також пригадує: "На останніх виборах у нас була сформована коаліція – БПП, "Народний фронт", "Батьківщина", "Самопоміч", Ляшко (Радикальна партія), і у нас був Опозиційний блок, і все було більш-менш зрозуміло".

Але вже згодом ті політичні сили, що вийшли з коаліції, назвали себе "демократичною опозицією", аби не асоціюватися з "Опоблоком". Нині вони кажуть, що готують на президентські вибори-2019 єдиного кандидата й навіть почали "ділити портфелі". 

Що це значить та які можуть бути наслідки − дізнайтеся у відео: 

Попередній матеріал
Верховний суд Білорусі засудив українського журналіста Шаройка до 8 років тюрми
Наступний матеріал
У Київраді вимагають відтермінувати підвищення вартості проїзду в громадському транспорті
Loading...