Ні! Виборам за законом Януковича

"Ні! Виборам за законом Януковича": під Радою вимагають змін до законодавства

Кілька сотень активістів прийшли під стіни парламенту, аби пришвидшити розгляд поправок до проекту нового Виборчого кодексу

"Ні! Виборам за законом Януковича" – під таким гаслом зібралися громадські та політичні діячі біля Верховної Ради України. Із мітингувальниками спілкувалася журналістка "5 каналу" Євгенія Подобна.

Кілька сотень активістів прийшли під стіни парламенту. Вимоги все ті ж – новий Виборчий кодекс та зміни до законодавства, які передбачають відкриті регіональні партійні списки та скасовують мажоритарну виборчу систему. На мітингу присутні представники політичних партій, громадських рухів, активісти, що займаються виборчими реформами та багато просто пересічних містян.

"Ми сьогодні вимагаємо максимально пришвидшити розгляд проекту Виборчого кодексу, який передбачає перехід на пропорційну систему з відкритими регіональними списками. До проекту кодексу, що був прийнятий в першому читанні ще восени, було подано понад 4 тис. поправок. Але, на жаль, за понад півроку опрацьовано лише 500. Такими темпами ми можемо просто не встигнути його прийняти у цій каденції. Цього допустити не можна", – заявив координатор руху "Чесно" Микола Виговський.

Це вже не перша акція на підтримку зазначеного законопроекту. Схожі відбулися у всіх регіонах, крім тимчасово окупованих. Ще один мітинг активісти обіцяють провести 21-го травня – саме на цей день і пропонують винести проект закону на голосування.

Під будівлею Верховної Ради зібралося кілька тисяч мітингарів – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Верховна Рада дозволила посмертне донорство органів: які будуть нововведення
Наступний матеріал
93-тя мехбригада ЗСУ показала наслідки обстрілу терористами Миколаївки

Пленарне засідання Верховної Ради, де мають розглянути обрання суддів КСУ – трансляція

Верховна Рада підтримала заборону на використання пальмової олії в харчових продуктах

Чекають на квартири 12 років: у Борисполі ошуканим інвесторам урвався терпець

Представники "Нацкорпусу" збираються в Конча-Заспу до Льовочкіна

"Інтер буде наш": акцію під офісом телеканалу оголосили безстроковою – фото

9-го травня "Нацкорпус" завітав до офісу "Інтера" – чого вимагають