Скандальна недобудова у Борисполі

Чекають на квартири 12 років: у Борисполі ошуканим інвесторам урвався терпець

Обурені люди викликали на будмайданчик поліцію та у відчаї вирішили перекрити дорогу

Близько півсотні мешканців Борисполя зібралися зранку під висоткою-довгобудом, вимагаючи в забудовника ключі від омріяних квартир. Інвестори вклали гроші у будівництво житла 12 років тому, однак воно й досі не закінчилося. В експлуатацію ввели лише дві секції будинку. І ті – без води та електрики.

Аби дозволити мешканцям потрапити до власних квартир, забудовник вимагає додаткові кошти. За словами інвесторів, квартири викупили ще 12 років тому. Проте ні ключів від квартир, ні саме помешкання люди не бачили.

"Ми спочатку вклали гроші в інвесткомпанії, потім забудовник збанкрутував, і ми переуклали нові угоди вже з новим забудовником. Зараз дві секції вони здали і вимагають від нас доплати. Доплати абсолютно незаконні, бо згідно з нашими договорами, ми як інвестори виконали свої обов'язки", – пояснює Роман Бойко.

Ошукані інвестори декілька років намагаються знайти забудовника. Та дарма – на майданчику лише двоє робітників. Присутній будівельник наполягає – про зустріч треба домовлятися заздалегідь, бо нині "всі зайняті". А консьєрж, яка пильнує дві зведені секції, повідомила – пускати всередину не може.

Обурені люди викликають поліцію. Однак патрульні, які приїздять, нічого вдіяти не можуть. У відчаї люди вирішують перекрити дорогу. За декілька хвилин приїздить керівництво тамтешньої поліції. Каже – у справі триває досудове розслідування. Втім, деталей не розголошує.

"Кримінальне провадження порушене за фактом шахрайства, ст. 190 ККУ. Із заявниками я особисто зустрічався, проводили заслуховування справи, визначалися з перспективами. Нині триває досудове розслідування", – звітує начальник Бориспільського відділу Олександр Шляховський.

Але як відповідає інвестор Ольга Свириденко: "Начальник поліції наполягає на діалогу зараз. Ми цей діалог ведемо вже три місяці, якщо не більше. І поки не з'явиться керівництво компанії і не дасть нам згоди на отримання своїх квартир, ми більше ні з ким не будемо розмовляти".

Валерія Павленко, Юрій Усик, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Скандал довкола київського костелу: чи справді від храму відвалюється ліпнина – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Електорального заповідника Януковича більше нема": Магда про настрої виборців України
Наступний матеріал
Створення міжнародного консорціуму на базі української ГТС – неминуче рішення для України

Представники "Нацкорпусу" збираються в Конча-Заспу до Льовочкіна

"Інтер буде наш": акцію під офісом телеканалу оголосили безстроковою – фото

9-го травня "Нацкорпус" завітав до офісу "Інтера" – чого вимагають

Популярний пляж Одеси перетворився на "територію розбрату" – чому так

Під час заворушень у Києві поранено працівника СБУ

Під Радою активісти вимагали скасувати виборче право часів Януковича