Євген Магда

"Електорального заповідника Януковича більше нема": Магда про настрої виборців України

Нині потужної підтримки "Опоблоку" очікувати не варто – цьому сприяє ситуація в країні

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" директор Інституту світової політик Євген Магда оцінив шанси колишніх "регіоналів" на повернення до влади.

"Давайте рахувати. Мінус Крим – до президентських і, на жаль, до парламентських виборів Крим в Україну не повернеться. Хіба що станеться диво. Донбас став зовсім іншим. Частину – Україна не контролює; частина людей звідти переїхала і далеко не всі вони відновлять свої права виборців на підконтрольній території; частина проживає в "сірій зоні" і може просто "проголосувати ногами". Пригадайте, як Юхим Звягільський – за нього проголосували дуже небагато людей, порівняно з іншими, але він такий саме парламентарій, як і інші мажоритарники", – зауважив експерт.

Він продовжив: "Я до чого веду? Електорального заповідника Януковича більше нема. Немає такої консолідованої частини, і тому є популярні телевізійні канали, які здіймають галас стосовно 9-го травня як свята нашої спільної перемоги над нацизмом у вигідному для себе проросійському контексті".

Продовження розмови дивіться у відео: 

Нагадаємо, раніше в ефірі "5 каналу" журналіст  Олександр Мартиненко заявив, що в Україні на виборах президента балотуватиметься близько 70 кандидатів.

Попередній матеріал
"Ні!" виборам за законом Януковича": від Ради вимагають змін до законодавства
Наступний матеріал
Чекають на квартири 12 років: у Борисполі ошуканим інвесторам урвався терпець