Вибори
Вибори volyninfo.com

Кремль розробляє стратегію для перемоги проросійського кандидата на виборах-2019 в Україні – деталі

  Російські політтехнологи сподіваються, що їхня робота позначиться на голосуванні щонайменше двох мільйонів українців

  Росія має наміри "мобілізувати" виборців із окупованих територій Донбасу, а також на терниторії РФ, аби на президентських виборах в Україні-2019 переміг проросійський кандидат. Про таке повідомляє керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook

  "За інформацією ІС, адміністрація президента РФ поставила перед політтехнологами Російського інституту стратегічних досліджень (РІСД) завдання провести оцінку електорального потенціалу громадян України, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, а також тих, які тимчасово проживають у РФ, на предмет можливості "стимулювання їх волевиявлення" для підтримки бажаного для Кремля кандидата/кандидатів на президентських виборах 2019 року в Україні", − йдеться в повідомленні.

  Як стало відомо, дослідження будуть проводити під керівництвом російського політолога, директора Центру політичної кон'юнктури Чеснакова. Він, зокрема, "розробляє схеми "виборчої мобілізації" громадян України в ОРДЛО та Росії, включно з фінансовим і транспортним забезпеченням для тих проросійськи налаштованих українських громадян, які будуть голосувати на президентських виборах".

  Таким чином, кажуть в ІС, Кремль намагатиметься влаштувати "кероване голосування" на території РФ, паралельно проводячи "передвиборчу роботу" в Україні.

  "В останньому випадку, за попередніми оцінками, Кремль розраховує на підтримку не менше двох мільйонів проросійсько орієнтованих й чутливих до кремлівської пропаганди громадян України", − зазначається в повідомленні.

  Загалом російські експерти передбачають, що загальної кількості виборців, яку вдасться "мобілізувати", буде достатньо для виходу бажаного для Кремля кандидата в другий тур виборів, а згодом – і його перемоги.

  Попередній матеріал
  Названо п'ятірку світових лідерів із продажу смартфонів
  Наступний матеріал
  Майстерність українських танкістів високо оцінили на навчаннях у Німеччині – ФОТО
  Loading...