Недобудови Войцехівського
Недобудови Войцехівського 5 канал

Довгобуди Войцехівського: ошукані інвестори прийшли до Київради

Питання довгобудів насамперед стосується 40 тисяч людей, які купили там квартири

15 березня на сесію Київради прийшли ошукані інвестори скандального забудовника Войцеховського. Вони вимагали узаконити 43 недобудовані житлові комплекси. Але розглянути це питання столичні депутати так і не змогли  через блокування трибуни "свободівцями", передає "5 канал".

Зауважимо, що питання довгобудів стосується 40 тисяч людей, які купили там квартири. Частина недобудована, а частина хоч і зведена, але не має водопостачання та електроенергії. Це житлові комплекси, зокрема, "Перлина Троєщини", "Сосновий бір", "Флагман" та "Мега сіті".

"Нам не виділяють ні земель, нічого! Ми не можемо далі рухатися. Будівництво наше розвалюється, певні секції добудовані, люди живуть, але не забезпечені ні водою, ні світлом, тому що у будь-які НПІ приходиш, і скрізь кажуть : "Без землі вас не існує",  пояснює проблему інвестор ЖК "Перлина Троєщини" Тетяна Бешенцева.

Водночас, за словами голови земельної комісії Київради Олександра Міщенка, аби люди змогли отримати документи на квартири, для довгобудів необхідно розробити новий детальний план території. Лише після цього можна буде оформити земельну ділянку під житлове будівництво.

Утім, каже депутат, цей процес довготривалий. Почати планують з найпроблемніших районів.

"Справді, розроблятимуть детальні плани територій, які дуже потрібні місту. Це детальний план території Троєщини. Ви знаєте, що там зводитимуть велику лікарню. Також  детальний план території, наприклад, у Дніпрповському районі, де дуже багато мешканців. Це "Мега сіті", це "Флагман" та інші",  каже Олександр Міщенко.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Дим, кувалди, тактична група поліції: масова бійка через скандальну АЗС на Позняках – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Смолій істотно не змінить політики Нацбанку – експерт
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір": Чи підтримає парламент подання генпрокурора про зняття недоторканості із Савченко
Loading...