Створення міжнародного консорціуму на базі української ГТС – неминуче рішення для України

Українська газотранспортна система вже давно потребує модернізації

Політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач в ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" розповів, чи можлива модернізація газотранспортної системи України німецькими компаніями.

"Ми про консорціум газотранспортний говорили ще за часів Кучми і, на превеликий жаль, тоді не завершили цієї справи до кінця. Тоді, правда, була мова про третього учасника – російську сторону. Але зараз, звичайно, росіян ніхто в нього пускати не буде. І питання ціни – всі ці активи з часом не дорожчають, а на жаль, дешевшають, бо потребують більше капіталовкладень для їхньої модернізації", – пояснив експерт.

Водночас, він наголосив, що питання вдосконалення вітчизняної ГТС – неминуче.

"Політично, думаю, що це буде неминуче для України рішення. Це крок, аби врятувати свою газотранспортну систему. Ми ж не лише транзитом ризикуємо, ми ризикуємо роботою нашої української, національної системи", – зазначив Горбач.

Водночас, він додав: Німеччина не бачить для себе жодних загроз унаслідок реалізації проекту "Північний потік-2". А які загрози це несе для України – дізнайтеся у відео:

Нагадаємо, раніше в "Нафтогазі" повідомили: чотири великі світові компанії мають намір увійти в українську ГТС

Попередній матеріал
Чекають на квартири 12 років: у Борисполі ошуканим інвесторам урвався терпець
Наступний матеріал
Близько 750 тис. мешканців Одеси залишилися без водопостачання