5 канал

Оновлення ЦВК: Магера назвав дві "неприйнятні речі"

Попри те, що строк дії повноважень членів Центральної виборчої комісії сплив, вони і надалі мають право виконувати свої обов’язки

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заступник голови ЦВК Андрій Магера пояснив, чи чекав на те, що сьогодні парламент проголосує, аби члени ЦВК були звільнені з посад і натомість призначені інші люди. 

"Імовірність завжди є. В нас уже це виходить на зразок анекдоту, коли кажуть, що в наступний четвер вирішується доля Центральної виборчої комісії. Щоправда, забувають повідомити – четвер якого місяця або навіть року. Це, на жаль, у нас такий сумний анекдот досі триває", – констатує заступник голови ЦВК.

Він також зазначає: "Я сподіваюся, що парламент разом із Президентом узгодять цю позицію, бо, на мою думку, є неприйнятним – 14 кандидатур на 13 вакансій, і коли одна із парламентських партій не представлена у поданні Президента".

Водночас, Магера зазначив, що члени Центральної виборчої комісії і надалі мають право виконувати свої обов’язки.

"Ми виконуємо обов’язки, допоки буде ухвалене рішення парламенту. Так, існує 7-річний строк для призначення членів ЦВК на посаду, але сплив 7-річного строку не припиняє автоматично повноважень члена ЦВК", – повідомив він.

Докладніше – дивіться у відео: 

Попередній матеріал
"Може виникнути дуже нестандартна ситуація": Айвазовська про результати виборів-2019 в Україні
Наступний матеріал
Принципова незгода і показовий демарш: як Рада оновлення ЦВК провалила
Loading...