Ольга Айвазовська
Ольга Айвазовська 5 канал

Айвазовська пояснила, чому депутати ПАРЄ заговорили про санкції щодо України

Парламентська асамблея Ради Європи здійснює постійний моніторинг за станом справ в Україні. Одна з останніх вимог ПАРЄ наразі не виконана - йдеться про оновлення складу ЦВК

Народні депутати, зокрема і від "Народного фронту", кажуть про те, що до складу ЦВК потрібно ввести кандидата від Опозиційного блоку, інакше будуть порушені європейські стандарти. Таку ситуацію в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" прокоментувала координатор виборчих програм гм "Опора" Ольга Айвазовська.

"Є рекомендації Парламентської асамблеї Ради Європи, а є резолюції, обов’язкові до виконання. Україна перебуває під постійним моніторингом ПАРЄ вже дуже багато років у зв’язку з низкою причин – це права людини, політичні процеси, свобода слова, військовий конфлікт і багато чого іншого. Депутати говорять про санкції, але я не чула і не змогла оцінити, про які санкції взагалі йдеться (ред. – з боку ПАРЄ стосовно України), крім самого моніторингу, який з України не знято", – зазначила Айвазовська.

Вона також пояснила, що вимога стосовно оновлення українського ЦВК була внесена лише зараз.

"У нас із ПАРЄ є дуже багато вимог і рекомендацій. Наприклад, про політичні виборчі права внутрішньо переміщених осіб. Якось вимога така є, але мало кого це турбує, як і соціальні права, пенсії і багато чого іншого", – зауважила вона.

Попередній матеріал
У своїй тактиці Москва використовує схему, відпрацьовану ще за Івана Грозного – Огризко
Наступний матеріал
Нестача працівників vs європейський досвід: у Київраді бурхливо обговорювали вартість проїзду
Loading...