Вілкул, виборча кампанія
Вілкул, виборча кампанія 5.ua

Політексперт розповів, як "Вілкул на трасі" намагається передати меседж елітам

Попит на протестні голоси є, на чому і "грають" представники Опозиційного блоку

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" політичний експерт Тарас Завгородній пояснив, чому на білбордах Опозиційний блок представляють одразу кілька кандидатів – Олександр Вілкул, Вадим Новинський та Юрій Бойко.

"Я думаю, це починаються внутрішні торги. Все ж таки президентський рейтинг є в Юрія Бойка. Це раз. По-друге, я не виключаю, що це вже гра у парламентську кампанію. Звичайно, ні для кого не секрет, що існують протиріччя всередині Опозиційного блоку і опозиційного табору, але поки що їх все ж таки об'єднує найбільш рейтинговий кандидат серед них – це Юрій Бойко", – зазначає експерт.

Крім того, він додає: "Можливо, те, що ми бачимо появу Вілкула та його білбордів з такими інтригуючими гаслами "Вибір є", які ми бачимо на Новообухівській трасі, – це найперше натяк елітам, тому що вони їздять з Конча-Заспи до Києва, що хтось там з'являється".

За словами політичного експерта, попит на протестні голоси є, на цьому і "грають" представники Опозиційного блоку.

"Базова область для Вілкула, звичайно, це Дніпропетровська. Там у нього гарні позиції, як би там не говорили. І деякі відсотки по інших областях вони також можуть зібрати. Є протестні голоси, усе залежить від кампанії", – каже Завгородній.

Докладніше – дивіться у відео: 

Попередній матеріал
Кості, шкіра й перелякані очі: в Луцьку собаку врятували від голодної смерті, викупивши в господаря
Наступний матеріал
Справа Стуса: Медведчук, будучи адвокатом, навіть не ознайомився з матеріалами справи
Loading...