Путін і Ляшко
Путін і Ляшко 5.ua

Експерт про оголений торс Ляшка: "Копіювання Путіна – не найкращий варіант"

Такими дописами в соцмережах Олег Ляшко "демонструє, що він мачо"

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко прокоментував світлину, що її виклав у соцмережі лідер Радикальної партії Олег Ляшко. 

"Піаритися будуть на чому завгодно, на превеликий жаль. Ви знаєте, я подивився на такий оголений торс і згадав одного політика, навіть державного діяча сусідньої країни, який літає, стріляє, бореться і демонструє свій оголений торс. Я ще не знаю, чи буде це копіювати Олег Ляшко, але Путін полюбляє цілувати хлопчиків у животик. Якщо Ляшко зробить і це, я думаю, що це викличе хвилю різних коментарів. Але копіювання, та ще й Путіна, – я думаю, що це не найкращий варіант", – переконаний експерт. 

Він також зазначає, що політикам було б доцільніше говорити про більш змістовні речі, пропонувати щось конкретне виборцю.

"Думаю, що краще гратися у зміст. Різні політики, якщо брати виборчу кампанію – від Тимошенко до Романа Безсмертного – ведуть дискусії про конституційні зміни. "Народний фронт" про це давно говорить, уже рік…А демонструвати оголений торс з точки зору піару – це зрозуміло. Електорат у нього різний, і тут треба вивчати, подобається це (виборцю) чи ні. Коли ми говоримо саме про такі речі, то він демонструє, що він мачо. Демонструє свою маскулінність. Це пряма чи опосередкована відповідь на різні звинувачення на його адресу. Але ще раз наголошую – краще про змісти", – наголошує Фесенко.

Продовження розмови – далі у відео: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Соболєв і Ляшко у ВР побилися за мікрофон біля заблокованої трибуни

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"П'ята колона" може використати припинення залізничного сполучення із РФ – як саме
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір" з Остапом Семераком на "5 каналі" – завершено
Loading...