Вакарчук і Зеленський
Вакарчук і Зеленський sobkor.net

Вакарчук, Зеленський і Ко: політолог пояснив, що ці імена роблять у рейтингах

Нині навіть лідери рейтингів мають мізерні показники підтримки населення. Із цим йти на вибори несерйозно, каже експерт

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" політолог Петро Олещук пояснив, навіщо до рейтингів кандидатів у президенти України включають неоднозначні фігури. 

"Є низка людей, які фігурують у рейтингах, і вони заявили, що справді йтимуть на президентські вибори. А от Вакарчук і Зеленський – чого вони в опитуваннях? Вони не заявили про бажання брати участь у виборах. У випадку Вакарчука немає якоїсь політичної сили, яка його може висунути. Немає формальних критеріїв, аби його внести до рейтингів. Проте він постійно в усіх рейтингах присутній", – констатує політолог.

Експерт зазначає: "Якщо ми беремо якихось відомих людей, які нині не оголосили про бажання балотуватися, то чому, наприклад, не внести до переліку Віталія Кличка, Андрія Шевченка, DZIDZIO?".

Водночас, Олещук пояснює, навіщо це робиться.

"Наскільки я розумію, то сенс появи таких осіб (у рейтингах) – це необхідність якимось чином розворушити ту третину виборців, які наразі кажуть, що на жодні вибори йти не збираються і взагалі нічим не цікавляться або голосують проти всіх. Їх треба якимось чином розворушити, включити в цей процес, втягнути в кампанію. Тому що це справді той ресурс, який може істотно вплинути на кінцевий результат, якщо згадати про ті самі рейтинги. Там навіть у лідерів дуже мізерні показники. Це несерйозно", – наголошує співрозмовник. 

Докладніше про те, чи збирається Гройсман висуватися у президенти і про що свідчить анонсоване Луценком "повернення в політику" – дізнайтеся у відео: 

Попередній матеріал
Надання Україні томосу вплине на християнство в усьому світі – релігієзнавець Филипович
Наступний матеріал
Синоптики повідомили, коли очікувати мокрий сніг і заморозки