Екологічний податок
Екологічний податок відкриті джерела

Політичні партії взялися розігрувати екологічну карту на виборах – експерт

  Області, де екологічна тема надпопулярна, – Кривий Ріг, Запоріжжя, Маріуполь

  У програмах політичних партій до парламентських виборів-2019 найімовірніше порушуватимуть питання екології. Так, до фахівців цієї галузі вже почали надходити пропозиції про допомогу в написанні екологічних програм, передає 112.ua.

  "До мене, як до експерта в галузі екології, вже зверталася одна з партій, яка готується до виборів – просили допомогти виписати в програмі екологічний блок", – повідомила експерт з корпоративної соціальної відповідальності бізнесу та у сфері поводження з відходами упаковки Ганна Таранцова.

  Вона припускає: найбільше питання екології буде розглядатися саме у програмах партій до парламентських виборів, а не до президентських перегонів. Водночас, кандидати часто обмежуються лише політичними заявами, а до конкретних кроків з поліпшення екології не вдаються.

  "Кандидати напишуть, що будемо працювати над ситуацією з поліпшенню навколишнього середовища і так далі. Фактично, обмежуються загальними фразами і не дуже звертають увагу на наповнення цих фраз", – каже політолог Кость Бондаренко.

  Ще один політичний експерт Віталій Кулик додає: "Окремі області, де екологічна тема надпопулярна, – Кривий Ріг, Запоріжжя, Маріуполь. Там кандидати, які порушують ці екологічні теми, отримують максимальний електоральний дивіденд".

  Для прикладу, політична партія "Сила людей" в якості передвиборчого гасла обрала тему екології. Восени ця політсила представила в Кривому Розі свою екологічну програму, організувала екологічні протести у Маріуполі, Кривому Розі і Запоріжжі, обговорювала тему в ЗМІ. Однак після того, як на екомітинги вийшло близько 40-50 людей, тема стихла.

  Навіть екс-міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко, який хотів балотуватися у президенти від "Сили людей", зрештою пішов на вибори шляхом самовисування.

  Попередній матеріал
  Рік щойно почався: поліція вже відловила 4 тисячі п'яних водіїв в Україні
  Наступний матеріал
  У світі відзначають Міжнародний день обіймів: що це за свято
  Теги:
  Loading...