Вибори
Вибори Depositphotos

Жодних спостерігачів з РФ на виборах в Україні не буде – Геращенко

  Всім іншим міжнародним спостерігачам в Україні раді

  Присутність спостерігачів із Росії у міжнародних місіях під час президентських і парламентських виборів в Україні є неприпустимою. На цьому наголосила віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко у себе на Facebook.

  "Коли ЄС, США чи UK відмовляють комусь у візі, візові центри не дають жодних пояснень. Кожна країна керується винятково своїми національними інтересами, вирішуючи, кого пускати, а кого – ні на свою територію. Ніяких російських спостерігачів на наших президентських і парламентських виборах у ніяких міжнародних місіях в Україні не буде", – написала Геращенко.

  Вона також зазначила, що Україну варто захищати від представників країни-агресора, яка підтримує війну на Донбасі і при цьому бреше, що "нас там нєт".

  "Росіяни не можуть спостерігати за українськими виборами доти, доки РФ не віддасть нам Крим і Донбас, не звільнить наших заручників і військовополонених, не забере своєї зброї і техніки і не піде геть", – наголосила віце-спікер ВР.

  При цьому політик звертає увагу на те, що в офіційному звіті БДІПЛ ОБСЄ щодо моніторингу президентських і думських виборів в РФ жодного слова не сказано про фальсифікацію цих "виборів" у Криму.

  "Колись ОБСЄ буде соромно за ці подвійні стандарти. А Україна сьогодні допомагає ООН, РЄ, ОБСЄ та іншим міжнародним організаціям не боятися й не забувати про власні принципи і статути", – констатує представник парламенту. 

  Геращенко додає, що всім іншим міжнародним спостерігачам в Україні раді: "Запрошуємо, чекаємо на кожній дільниці".

  Як інформував 5.UA, 7 лютого Верховна Рада офіційно заборонила громадянам Росії бути спостерігачами на виборах в Україні. Прикордонники отримають наказ не пускати спостерігачів з країни-агресора до України. 

  Згодом стало відомо, що росіяни планують направити на українські вибори спостерігачів у складі місії спостереження ОБСЄ. 

  Попередній матеріал
  МЗС Молдови хоче відкликати посла з Росії: президент Додон виступив проти
  Наступний матеріал
  У Криму 3-х кримських татар забрали до відділку прямо з дому
  Loading...