Верховна Рада
Верховна Рада 5.ua

Рада заборонила громадянам Росії бути спостерігачами на виборах в Україні – офіційно

  Завданням парламенту є убезпечення виборів в Україні від можливого втручання Росії через її офіційних спостерігачів

  Верховна Рада внесла зміни до виборчого законодавства, якими громадянам держави-агресора забороняється бути офіційними спостерігачами на українських виборах. За відповідний проект закону, зареєстрований за номером 9524, проголосували 232 народні депутати, повідомляє "Укрінформ".

  "За інформацією Служби зовнішньої розвідки, Російська Федерація готує безпрецедентне втручання у вибори України, передбачивши на це 350 млн дол. США. Мета Росії – за будь-яку ціну зупинити європейську інтеграцію України. Це підтверджується й масштабним звітом, представленим директором Національної розвідки США, в якому констатовано, що Росія вживає кроків для впливу на українські президентські та парламентські вибори, які приведуть до влади менш антиросійський парламент", – сказала представник Президента у ВР Ірина Луценко, презентуючи законопроект.

  Вона наголосила, що сьогодні завданням парламенту є убезпечення виборів в Україні від можливого втручання Росії через її офіційних спостерігачів.

  Ухвалений закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо спостереження за виборчим процесом в Україні" встановлює, що офіційним спостерігачем на виборах Президента, народних депутатів та місцевих виборах не може бути особа, яка є громадянином (підданим) держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом, тобто Російської Федерації, а також особа, пропозиції щодо реєстрації якої офіційним спостерігачем ініційовано або внесено державою, визнаною Верховною Радою державою-агресором або державою-окупантом.

  Попередній матеріал
  Бджоли вміють рахувати: вчені виявили в цих комах математичні здібності
  Наступний матеріал
  Прибуток українських банків досяг історичних максимумів за 2018 рік
  Loading...

  Україна вимагає від французького агентства AFP виправити карту з "російським" Кримом

  Завтра оскаржать арешт 4-х українських моряків: Полозов пояснив необхідність процедури

  Україна остаточно вийшла з координаційних органів СНД – подробиці

  Заборона діяльності Супрун – передвиборні маніпуляції чи атака на медреформу – відео

  "Україна вже має потенціал у сфері ракетної зброї": Клімкін прокоментував дії РФ стосовно ракетного договору

  Північний магнітний полюс стрімко рухається в напрямку Росії – вчені