Тарас Чорновіл
Тарас Чорновіл 5 канал

"Повернення в СРСР через молодняк": Чорновіл про виборців Зеленського

Експерт каже: не певен, що Зеленському дадуть змішати карти в основній грі

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" політичний аналітик Тарас Чорновіл прокоментував збільшення кількості кандидатів у президенти та їх різноманітність.

"Це називається нашестя фриків. Ми переживаємо деяку зміну: раніше у нас були просто технічні кандидати, а зараз це все доводиться до крайнього абсурду. Напевне, в середовищі тих, які платять гроші за це, в замовників, є бажання дискредитувати виборчий процес... Просто так 2,5 млн грн на смітник викидати ніхто не буде. Це означає, що хтось спеціально заплатив для того, щоб цих людей використати, як фриків, які все дискредитують, або ж як технічних кандидатів, які працюватимуть зливними бачками комусь на користь", – каже Чорновіл. 

Він також додає: "Не думаю, що Зеленському дадуть змішати карти в основній грі. Він ще один "зливний бачок", ще одна дискредитація серйозності виборчого процесу... Їм (виборцям Зеленського – ред.) не потрібний безвіз, вони не будуть вчитися на Заході, вони не знають англійської, вони консервують найгірше, що може бути". 

Президентство Зеленського експерт характеризує так: "Повернення в СРСР через молодняк. Зміна поколінь розв'яже всі проблеми". 

Таким чином, внутрішня дискредитація виборчого процесу є дискредитацією демократичних інститутів в країні, вважає експерт. 

Більше подробиць – у відео:

Попередній матеріал
Водохреще-2019: як підготуватися та правильно пірнати в крижану воду
Наступний матеріал
Група підлітків жорстоко побила чоловіка в центрі Києва: свідків просять відгукнутися