Петро Порошенко, інтерв'ю
Петро Порошенко, інтерв'ю фото АПУ

На відміну від планів "Ю" і "Зе": Порошенко пояснив, що робитиме у випадку поразки

Читайте по-русски
Глава держави запевняє: має так званий план "П" – побудувати країну вільних, заможних і щасливих людей

Президент України Петро Порошенко розповів, чи має план дій на випадок, якщо результат березневих виборів не справдить його очікувань.

Зокрема, в інтерв’ю українським телеканалам, глава держави зазначив: будь-який політик має розраховувати на перемогу, але повинен не виключати і поразки.

"Так, у мене є план. Тільки це не план "Б". На відміну від плану "Ю" або плану "Зе", у мене є план "П". І план "П" – це побудувати велику країну вільних, заможних і щасливих людей. І це план, коли ми йдемо своїм шляхом. Це план привести країну до повного членства в ЄС та НАТО. І ми зробили величезну роботу в цьому напрямку. І це є не лише зміни до Конституції, а й реформи, які готують до відповідності України критеріям членства", – розповів Порошенко.

Глава держави додав: планує брати участь у парламентській кампанії також.

"Так, я братиму участь у парламентській кампанії як кандидат на виборах в Європарламент після вступу України в ЄС. І думаю, що це буде найщасливіший момент, коли я буду обраний від України депутатом Європарламенту", – зазначив чинний Президент.

Разом із тим, Порошенко розповів, яка людина точно не може очолити державу.

"Відкрию вам таємницю – не може бути Президентом країни в умовах війни людина, яка не вірить у перемогу. Бо якщо немає віри в перемогу, ніяка армія, ніяка мужність країну не врятує… Не може бути Президентом людина, яка не є оптимістом, яка не знає чітко що, коли і як ми маємо зробити для того, щоб вийти на переможні рубежі. Я знаю, я вірю. Я хочу подякувати українцям, що й вони знають і вірять, що все в нас вийде", – заявив він.

Повне відео інтерв'ю з Президентом України дивіться нижче: 

Попередній матеріал
Відстояли досить важкий напрямок: бійці 128-ї бригади повернулися з передової
Наступний матеріал
Французький тральщик "Капрікорн" і українські "Прилуки": як у Чорному морі тренувалися моряки
Loading...