Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко vchaspik.ua

Тимошенко анонсує об'єднання з одним із кандидатів у президенти – той вже відповів

Читайте по-русски
Юлія Володимирівна вважає можливим об'єднання в "одну демократичну команду" з Анатолієм Гриценком

Лідерка "Батьківщини", кандидат у президенти України Юлія Тимошенко каже, що готова до об'єднання в одну демократичну команду з ще одним кандидатом на посаду глави держави Анатолієм Гриценком. Про таке повідомляє видання "Гордон".

За словами Тимошенко, її політичний опонент є "серйозним політиком".

"Я думаю, що Анатолій Гриценко серйозний політик, достатньо розумна людина. І ми можемо після всіх політичних перегонів бути з ними, або разом в одній демократичній команді. Це було би прекрасно! Або ми можемо бути опонентами", – сказала вона.

При цьому, каже Юлія Володимирівна, і в першому, і в другому випадку це буде або "цивілізована європейська співпраця", або "цивілізована європейська конкуренція". Тимошенко також додала, що вважає і себе, і Гриценка тими кандидатами у президенти, що "представляють європейську Україну не за внесеними змінами в Конституцію, а за своєю сутністю". 

На таку пропозицію Тимошенко вже відповів Анатолій Гриценко. Відповідний коментар він розмістив у власному Twitter. 

"Заголовки новин: "Тимошенко допускає об’єднання з Гриценком". До того: "Бойко допускає об’єднання з Тимошенко"... Весна прийшла - сезонний авітаміноз? Чи гормони закипіли? Чому вони заметушилися?" – запитався кандидат у президенти України.

Твіт Гриценка
Твіт ГриценкаАнатолій Гриценко / Facebook

Нагадаємо, 16 березня лідер партії "Основа" Сергій Тарута заявив, що об'єднує сили з іншим кандидатом у президенти. Каже – на виборах підтримуватиме саме Юлію Тимошенко. 

Попередній матеріал
Стало відомо, скільки українських воїнів загинуло за час збройної агресії Росії
Наступний матеріал
У Києві на Троєщині в Sport Life помер чоловік
Loading...