Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко gorlovka.ua

Юлія Тимошенко "засвітила" своїх технічних кандидатів: хто у списку

  Читайте по-русски
  Всього у переліку вісім прізвищ

  Сергій Тарута, котрий нещодавно заявив про підтримку Юлії Тимошенко, не єдиний "дружній" до лідерки "Батьківщини" кандидат. Так, керівник секретаріату партії БПП "Солідарність", народний депутат України Максим Саврасов опублікував документ з переліком технічних кандидатів Юлії Тимошенко, інформує "PRпортал"

  "Новини з поля. ОВК №201 Чернівецької області. Довірена особа кандидата Юлії Тимошенко, на засіданні комісії, проінформувала про те, що усі питання щодо восьми технічний кандидатів вирішувати через неї", – написав на своїй сторінці у Facebook Максим Саврасов і додав, що "інформацію внесли в протокол засідання".

  Із оприлюднених Саврасовим документів видно, що технічними кандидатами Юлії Тимошенко, окрім Сергія Тарути є також Валентин Наливайченко, Юрій Кармазін, Юрій Дерев'янко,  Микола Габер, Андрій Новак (у документі помилково вказано кандидата Новака С.Я. – ред.), Сергій Носенко,  Олександр Соловйов. Ці вісім технічніх кандидатів Юлії Тимошенко разом заплатили 20 млн гривень завдатку, написав Саврасов.

  Попередній матеріал
  Президент заявив про необхідність змінити механізм екоподатку
  Наступний матеріал
  У НБУ розповіли, як не стати жертвою шахраїв та не втратити гроші – подробиці
  Loading...