Екологічний податок
Екологічний податок відкриті джерела

Президент заявив про необхідність змінити механізм екоподатку

  Ми повинні рятувати людей, а не просто заробляти гроші, – наголосив Порошенко

  В Україні необхідно створити механізм з екологічного податку, який залишається суб'єкту місцевого самоврядування і підприємству, коли зменшуються викиди. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Полтавської області, передає UAprom.

  Президент висловив переконання у необхідності створити механізм з екологічного податку, "який залишається суб'єкту місцевого самоврядування і підприємству тоді, коли і викиди зменшуються".

  "А коли підприємство нарощує викиди, платить, кудись місцеве самоврядування це використовує, але екологія не поліпшується, і коли це пропонують Президенту – то так не буде. Так як ми повинні рятувати людей. Ще раз підкреслюю, і це вперше я про це сперечаюся. Зменшили викиди – пільга з податку і стимул для місцевого самоврядування. Не зменшили викиди – навпаки, підвищення відповідальності і мотивація для технічного переоснащення виробництва", – заявив Порошенко, коментуючи твердження міського голови Кременчука про необхідність підвищити ставку екологічного податку.

  Попередній матеріал
  Гендиректор ПФК розкритикував підвищення вантажних залізничних тарифів
  Наступний матеріал
  Юлія Тимошенко "засвітила" своїх технічних кандидатів: хто у списку
  Теги:
  Loading...