Вибори
Вибори Depositphotos

Порошенко, Тимошенко і Зеленський: українці оцінили шанси кандидатів на перемогу у виборах

  Читайте по-русски
  За даними соціологів, за останній місяць зріс рейтинг Порошенка, Зеленського та Бойка

  24% опитаних вважають, що наступним президентом України буде Петро Порошенко. При цьому у перемогу Юлії Тимошенко вірять 19% респондентів, Володимира Зеленського – 17%. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 19-28 лютого 2019 року, пише "Укрінформ".

  За даними Соцгрупи "Рейтинг", за останній місяць значно зросла віра у перемогу Зеленського; позитивну динаміку в цьому рейтингу мають показники Порошенка. Показники Тимошенко – на рівні грудня. При цьому молодь вірить у перемогу Зеленського, люди старшого віку – у перемогу Порошенка і Тимошенко.

  Загалом, лідером президентського рейтингу, за даними опитування, є Зеленський, його підтримують 25,1% тих, хто визначився та має намір голосувати. На другій позиції Порошенко (16,6%), на третій – Тимошенко (16,2%). За Юрія Бойка готові віддати свої голоси 11,3%, Анатолія Гриценка – 7,7%, Олега Ляшка – 5,6%, Андрія Садового – 3% (зняв свою кандидатуру з президентських перегонів 1 березня – ред.) , Євгена Мураєва – 2,5%, Ігоря Смешка – 2,5%. Майже по 2% набирають Олександр Шевченко, Руслан Кошулинський та Олександр Вілкул.

  За даними соціологів, за останній місяць зріс рейтинг Порошенка, Зеленського та Бойка. Невелике зменшення рівня підтримки відбулося в Тимошенко. Електоральні показники інших кандидатів не зазнали відчутних змін. Водночас протягом останнього місяця відчутно зросла частка респондентів, які не визначилися з вибором – з 15 до 25%.

  Аудиторія опитування: населення України від 18-ти років і старші. Опитано 2500 респондентів, вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Помилка репрезентативності опитування – не більш як 2%.

  Попередній матеріал
  Російські війська почали випробовувати нові безпілотники на Донбасі – ГУР
  Наступний матеріал
  На Львівщині собака врятував людину від смерті – подробиці
  Loading...