Дмитро Гнап
Дмитро Гнап 5 канал

Партія підтримала рішення Гнапа зняти кандидатуру – що далі

Політсила ще не визначилася з підтримкою іншого кандидата. До Анатолія Гриценка в "Силі людей" поки ставляться з обережністю

Процедура дотримана. Рішення Дмитра Гнапа зняти кандидатуру з президентських перегонів підтримав з'їзд партії "Сила людей". "За" проголосували 89 партійців зі 106 присутніх. Про це повідомляє "5 канал".

Водночас, політсила ще не визначилася з підтримкою іншого кандидата. Кажуть: будуть радитись і надалі.

"З’їзд у результаті непростих дискусій ухвалив рішення про те, що ми зупиняємо виборчу кампанію кандидата Гнапа, закликаємо його зняти свою кандидатуру. Ми не знаємо, на яких принципах пропонується ця співпраця різних партій, на яких принципах пропонується в рамках кампанії, що дуже важливо для нас. Адже нам неважливо перемагати будь-якою ціною, будь-якими засобами. Нам важливо перемагати так, щоб розуміти, що це реально піде на користь Україні. Далі нам необхідно розібратися, наскільки команда Гриценка готова впроваджувати принципові для нас моменти", – пояснює рішення партії її представник Юлій Морозов.

"Сила людей"
"Сила людей"5 канал

Про готовність зняти свою кандидатуру висуванець від "Сили людей" та колишній журналіст Дмитро Гнап заявив напередодні. Свої підтримку висловив іншому кандидату – лідеру "Громадянської позиції" Анатолію Гриценку. Його ж вирішив підтримати і лідер "Самопомочі" Андрій Садовий, який поступився місцем на користь Гриценка.

"Сьогодні партія прийняла рішення припинити виборчу кампанію й закликати мене знятись. Виконуючи своє попереднє зобов’язання, яке я дав публічно, я припиняю свою виборчу кампанію. Партія не забороняла і дозволила всім визначатись щодо підтримки іншого кандидата, тому, знімаючи свою кандидатуру з президентських перегонів, я наполягаю на своїх попередніх зобов’язаннях щодо підтримки єдиного кандидата від демократичних сил", – прокоментував рішення Дмитро Гнап.

Нагадаємо, ЦВК зареєструвала на виборах президента України рекордну кількість кандидатів – охочих назбиралося аж 44 особи. Водночас, у бюлетенях з'являться не всі прізвища. Так, напередодні стало відомо, що один із кандидатів – міський голова Львова Андрій Садовий – зняв свою кандидатуру. Нині стало відомо про Дмитра Гнапа. Тож станом на тепер у списку охочих сісти у президентське крісло 42 прізвища.

Читайте також: Скільки кандидатів у президенти зникне з бюлетенів до виборів – прогноз від Айвазовської 

Попередній матеріал
Ми захопимо Кременчуцьку ТЕЦ і Трансгаз у Києві: як Коболєв відповів на ці погрози Коломойського – відео
Наступний матеріал
Смачна їжа, стрільби з лука, екзотичні тварини: як на Одещині справляли День народження області
Loading...