Одещина, День народження області
Одещина, День народження області 5 канал

Смачна їжа, стрільби з лука, екзотичні тварини: як на Одещині справляли День народження області

В Одесі "Скарбами регіону" хвалилися. На ярмарку з однойменною назвою гостей пригощали і розважали, як годиться за місцевими традиціями

Про танці, стрільби з лука, наїдки ну і, ясна річ, здобутки одеського фермерства більше знає кореспондент "5 каналу" Ольга Дунська.

Відвідувачів ярмарку запрошують продегустувати національні страви. Свої наїдки приготували кулінари з 26 районів Одещини. Олена Куралова – етнічна болгарка. Вона представляє рідний Арцизький.

"Це національна болгарська страва – міліна з сиру, лавашу та сметани", – демонструє страву учасниця ярмарку.

Болгарська страва міліна
Болгарська страва міліна5 канал

Загалом на Одещині мешкають люди більш як 130 різних національностей. Більшість із них приїхали на ярмарок, щоб розповісти та продемонструвати особливості своєї культури та місцевих традицій.

Територію ярмарку розмежували на кілька зон – для харчування, розваг та атракціонів. Працівники зоопарку облаштували так зване "одеське подвір'я" зі свійськими тваринами, а поруч – екзотичні.

"Намагалися зробити нашу експозицію в стилі одеського подвір'я та представити цікавих тварин. Тут є лама, що живе в нашому зоопарку. Ми взяли також дикообразів, птахів цікавих, кіз, вівець – це з домашнього українського", – розповідає директор Одеського зоопарку Ігор Беляков.

Одещина, День народження області
Одещина, День народження області5 канал

Зі спортивних розваг дорослим до вподоби стрільба з лука. З мистецьких – майстер-класи з розпису кераміки та писанкарства.

Такий ярмарок в Одесі проводять вже другий рік поспіль на честь Дня народження Одещини. Цього року регіону виповнилося 87 років.

Одещина, День народження області
Одещина, День народження області5 канал

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею: 

Півтонни смакоти: в Запоріжжі до дня міста зготували рекордну картопляну запіканку з м'ясом – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Партія підтримала рішення Гнапа зняти кандидатуру – що далі
Наступний матеріал
У Чернігові найдостойніших відзначили званням "Народного Героя": декого – посмертно