Дмитро Гнап
Дмитро Гнап Facebook / Дмитро Гнап

"Ніби флешмоб": ще один кандидат у президенти знімає свою кандидатуру з виборів-2019

Читайте по-русски
Раніше про таке саме рішення оголосив Андрій Садовий

Один з кандидатів на посаду президента України Дмитро Гнап, якого висунула партія "Сила людей", заявив, що знімає свою кандидатуру з виборчих перегонів. Про це він повідомив у Facebook.

"Я обіцяв зняти свою кандидатуру, якщо буде обраний єдиний кандидат. Я підтверджую свою обіцянку і готовий також знятися на користь Анатолія Гриценка", – сказав Гнап.

Утім, політик додав: єдине рішення з цього приводу ще має ухвалити з'їзд партії "Сила людей", який відбудеться завтра, 2 березня. 

Крім того, політик привітав очільника Львова Андрія Садового з аналогічним рішенням зняти свою кандидатуру з виборів. За словами Гнапа, це "дуже важливий, відповідальний і патріотичний крок". 

Нагадаємо, раніше 1 березня стало відомо, що міський голова Львова та лідер "Самопомочі" Андрій Садовий зняв свою кандидатуру на президентських виборах-2019 на користь єдиного кандидата – Анатолія Гриценка. 

Як відомо, загалом на президентських виборах-2019 в Україні зареєстрували 44 кандидати. Почитати про всіх охочих очолити державу можна за посиланням

Читайте також: Скільки кандидатів у президенти зникне з бюлетенів до виборів – прогноз від Айвазовської

Попередній матеріал
Засідання Ради регіонального розвитку Донеччини за участі Президента – завершено
Наступний матеріал
Пролежали в землі 75 років: львівські науковці почали вивчати унікальні документи ОУН-УПА