Петро Порошенко, інтерв'ю
Петро Порошенко, інтерв'ю 5 канал

"Нічого в нього не вийде": Порошенко про спроби Коломойського обдурити український народ

Читайте по-русски
Через "ручних кандидатів" олігарх намагається повернути собі втрачені активи та владу

Спроби олігарха-втікача Ігоря Коломойського повернути собі колишній вплив над Українською державою не будуть успішними. Таку думку висловив в інтерв'ю українським телеканалам Президент Петро Порошенко.

"Йдеться про олігарха, який намагається, в тому числі через своїх "ручних кандидатів", перетягнути керування країною; повернути собі активи, які були націоналізовані за гроші, які були незаконно (через механізми шахрайства, відмивання) виведені з України. Тому зараз на кону ця боротьба, тому зараз вкидаються величезні гроші, щоб намагатися обдурити українців", – переконаний глава держави.

Він також додає: "Ще раз наголошую: українці продемонстрували багато разів свою дуже відповідальну позицію – нічого в нього не вийде".

При цьому Президент зазначає: поданий проти телеканалу "1+1" судовий позов в жодному разі не стосується журналістів. Воювати проти преси Порошенко не планує.

"Мова не про долю Порошенка, мова про долю держави. І ті, хто порушує закон, будуть точно відповідати. Я ніколи не судився і не збираюся судитися з журналістами. Йдеться про власників каналів і олігархів", – наголошує Порошенко. 

Повне відео інтерв'ю з Президентом України дивіться вже о 20:00 на "5 каналі": 

Нагадаємо, кілька днів тому голова фракції БПП Артур Герасимов повідомив, що Президент подає до суду на канал "1+1". Згодом глава держави пояснив своє рішення і додав: "Червона лінія перейдена". 

Попередній матеріал
На жодні компроміси Росія йти не хоче – Марчук
Наступний матеріал
"Слухайте, це вовк в овечій шкурі": Порошенко порівняв роботу українських і російських ЗМІ під час виборів
Loading...