Євген Марчук
Євген Марчук 5 канал

На жодні компроміси Росія йти не хоче – Марчук

Читайте по-русски
Російська Федерація наразі "грає у мовчанку" та ігнорує будь-які пропозиції української сторони

На жодні компроміси агресор йти не бажає. Про це після засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську заявив представник від України Євген Марчук.

Він також розповів: офіційний Київ знову запропонував обміняти 25 українських політв'язнів на 25 засуджених в Україні росіян. Цю пропозицію російська сторона ігнорує. Так само відмовляється й від звільнення бранців – Павла Гриба, Володимира Балуха та Олексія Сизановича в обмін на двох громадян Росії. Не чує Кремль і закликів про визволення військовополонених українських моряків.

Ще одна тема, про яку йшлося на засіданні Тристоронньої контактної групи, – забезпечення режиму тиші задля відновлення мосту в Станиці Луганській. Утім, на жодні компроміси росіяни не погоджуються.

Євген Марчук пов'язує ці ігри в мовчанку з майбутніми виборами Президента України.

"30 числа ми готові (до обміну у форматі) 25/25. Ні, ні, та ні. Аргументів серйозних немає. Але ми розуміємо, чому. Ми це розуміємо, ми кажемо: "Ви не хочете забрати своїх людей? Борис В'ячеславович, ви не хочете забрати своїх людей, 25 осіб?" Відповідь – ні, тому що це не предмет Мінського (формату перемовин), і так далі. А по суті ми розуміємо чому – тому що тоді Росія визнає, що вона сторона конфлікту", – пояснює український дипломат. 

Попередній матеріал
Школи Києва навчатимуть у дві зміни – чому першачків "дівати нікуди"
Наступний матеріал
"Нічого в нього не вийде": Порошенко про спроби Коломойського обдурити український народ
Loading...