Укрінформ

"Базар з лайливими хамами": українська делегація залишила засідання ТКГ у Мінську

Представники Кремля та ОРДЛО влаштували істерику, щойно делегати від України поставили вимогу про негайне звільнення військовополонених моряків

У середу, 27 лютого, у Мінську проходило чергове засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході. Українська делегація була змушена залишити залу перемовин через неприйнятну поведінку представників РФ та окупованого Донбасу.

Про це повідомила віце-спікер ВР, представник гуманітарної підгрупи ТКГ Ірина Геращенко у себе на Facebook.

"Новини з Мінська, де в гуманітарній групі українську сторону сьогодні представляли експерти СБУ і МінТОТ. Засідання групи було грубо зірвано базарними тітками (інших окупанти на окупованих територіях не знайшли), які є запрошені від ОРДЛО, і функція яких – озвучувати темники Кремля", – зазначила український дипломат.

За її словами, представники Кремля та окупованих територій сходу під час перемовин знову в категоричній формі відмовилися від усіх пропозицій української сторони. Зокрема, йшлося про можливість передачі 25 засуджених громадян РФ в обмін на політв‘язнів Кремля та помилування 72 сепаратистів в обмін на 19 наших заручників на окупованих територіях.

Натомість опоненти "влаштували огидну істерику, коли тільки українські представники заявили вимогу про негайне звільнення військовополонених моряків".

"Під час засідання гуманітарної підгрупи ТКГ, в ході обговорення можливих варіантів обміну заручників запрошена із Донецька недипломатично, базарно, в образливій і некоректній формі спробувала робити заяви на адресу України та вищого політичного керівництва держави. Українська делегація висловила рішучий протест координатору щодо перетворення важкого переговорного процесу на базар з лайливими хамами й залишила залу засідань", – зауважила Геращенко.

Дивіться також фотогалерею: 

"На власні очі побачили": екс-генсек НАТО та іноземні делегати побували в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Імідж України в Західній Європі не відповідає реаліям – посол ЄС
Наступний матеріал
Бюджет програми "Доступні ліки" збільшений на 30% – МОЗ
Loading...