Брифінг ТКГ
Брифінг ТКГ 5 канал

Докази на стіл: Україна надала представникам ОБСЄ чергові свідчення "ИхТамЕсть"

Читайте по-русски
Нинішня позиція спостерігачів СММ ОБСЄ щодо ситуації – українську сторону не влаштовує

П'ять українських армійців загинули, ще 15 були поранені – з моменту оголошення чергового перемир'я на Донбасі. Режим тиші мав запанувати від півночі 8 березня. Такі дані під час брифінгу оприлюднив представник України у Тристоронній контактній групі Євген Марчук.

Окрім цього, під час прес-конференції продемонстрували черговий доказ присутності російських військових на українському сході. Це збитий безпілотник, котрий згідно з домовленостями, заборонено використовувати.

Ця модель літального апарата є виключно розробкою РФ. На озброєнні українського війська таких безпілотників немає і ніколи не було. Доказ присутності російської техніки вкотре продемонстрували представникам місії СММ ОБСЄ.

Адже, за словами першого заступника голови ВР, нинішня позиція спостерігачів щодо ситуації українську сторону не влаштовує. Ірина Геращенко заявила, від ОБСЄ очікують рішучіших дій і реакції на недотримання Росією домовленостей.

"У неділю зранку буде відкрито КПВВ "Золоте". Українська сторона сьогодні надіслала відповідну інформацію до партнерів по Нормандському формату як заяви, так і офіційну ноту МЗС. Також проінформувала головуючого в ОБСЄ міністра закордонних справ Словаччини Мирослава Лайчака", – зазначила Геращенко.

Попередній матеріал
Презентація результатів опитування Соціологічного Центру імені Михайла Драгоманова – трансляція
Наступний матеріал
Президент присвоїв звання "Герой України" двом працівникам СБУ – посмертно
Loading...