Макетований вигляд “Тирада-2С”
Макетований вигляд “Тирада-2С” bastion-karpenko

Намагаються глушити стратегічні дрони США: на Донбасі виявили новітні російські системи РЕБ

  Читайте по-русски
  Ці два комплекси РЕБ глушать не лише супутниковий зв'язок, а й хвилі КХ та УКХ діапазонів

  ОБСЄ опублікувала звіт, у якому йдеться, що на окупованій території України моніторингова місія виявила два типи новітніх російських систем РЕБ. Про таке повідомили на сайті InformNapalm.

  Крім того, OSINT-аналітики вважають, що росіяни випробовують ці комплекси не лише проти ЗСУ, а й проти американських БПЛА – в бойових умовах.

  "БПЛА СММ малого радіуса дії виявив автоматизовану станцію перешкод (Р-330Ж "Житель") на автомобілі КамАЗ-4310 і комплекс радіоелектронної боротьби ("Тирада-2") неподалік від н. п. Южна Ломуватка (60 км на захід від Луганська)", – йдеться у звіті ОБСЄ.

  Довідково:

  • "Тирада-2" – це система орбітального придушення, призначена для безконтактного виведення з ладу супутників зв'язку. Розроблення цієї системи почалося в 2001 році, а вперше публічно про неї заговорили в 2017. У серпні 2018 року на форумі "Армія-2018" було підписано контракт на постачання міноборони РФ цієї новітньої системи РЕБ, а восени вона пройшла випробування.
  • Р-330Ж "Житель" – російська автоматизована станція радіоперешкод, призначена для автоматизованого виявлення, пеленгування й аналізу сигналів джерел радіовипромінювання в діапазоні частот 100–2000 МГц, а також для створення радіоперешкод для переносних і мобільних наземних станцій (абонентських терміналів) систем супутникового зв'язку "ІНМАРСАТ" та "ІРІДІУМ", навігаційної апаратури споживачів супутникової радіонавігаційної системи "НАВСТАР" (GPS) та базових станцій стільникової системи зв'язку GSM-900/1800.

  Слід зазначити, що ці два комплекси РЕБ глушать не лише супутниковий зв'язок, а й хвилі КХ та УКХ діапазонів, а також стільниковий і транкінговий зв'язок.

  Попередній матеріал
  Без премій та з урізаною зарплатою: що буде в новому контракті з Коболєвим
  Наступний матеріал
  Стало відомо, скільки українців отримують інформацію з ТБ
  Loading...

  Питання панівної висоти: як на Попаснянському напрямку окупанти дошкуляють ООС і ОБСЄ

  ПЦУ в зверненні до міжнародної спільноти перерахувала випадки тиску на Українську Церкву в Криму та ОРДЛО

  "Гради" й розгалужена система траншей: що побачили спостерігачі ОБСЄ під Луганськом

  Україна в ОБСЄ: Росія досі не пояснила, як її "Торни" потрапили на Донбас

  ПА ОБСЄ не запросила росіян до місії спостерігачів на виборах в Україні

  "Почули свист куль над головами": патрульні ОБСЄ потрапили під обстріл біля Золотого