Ілюстративне фото
Ілюстративне фото фото Цензор.НЕТ

За 22 км від Луганська: спостерігачі ОБСЄ зафіксували в ОРЛО 6 гаубиць

Спостерігачі при цьому зауважили, що на постійних місцях для зберігання відведеного озброєння бракує 6 танків та 2 гаубиці

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ заявляють, що 23 січня помітили 6 гаубиць різного типу на окупованій частині Луганської області. Про таке повідомляє УНІАН.

Як повідомляється у звіті місії за період з 19:30 22 січня до 19:30 23 січня, опублікованому сьогодні на сайті ОБСЄ, місія продовжила здійснювати моніторинг відведення озброєння, передбаченого Мінським меморандумом, а також Комплексом заходів із виконання Мінських угод і доповненням до нього щодо відведення танків з озброєнням калібру до 100 мм.

"Спостерігачі бачили дві самохідні гаубиці (2С1 "Гвоздика", 122 мм) і 4 буксирувані гаубиці (Д-30 "Жаба", 122 мм) біля населеного пункту Біле (22 км на захід від Луганська)", – йдеться у звіті.

Окрім цього, 23 січня спостерігачі зауважили, що на постійних місцях для зберігання відведеного озброєння, розташованих за межами визначених ліній "знову бракує шести танків (п'яти Т-64 і одного T-72), а дві самохідні гаубиці (2С1) відсутні вперше".

Попередній матеріал
Рева розповів, що робити із "завищеними" платіжками за газ
Наступний матеріал
Кандидат у президенти "відзначився", нагрібши шапок на форумі в Давосі
Loading...