Вибори
Вибори Depositphotos

ПА ОБСЄ не запросила росіян до місії спостерігачів на виборах в Україні

  Серед делегатів ПАРЄ було проведено роз’яснювальну роботу, а громадян Росії в ній не буде

  До складу місії спостерігачів на президентських виборах в Україні не входять представники Росії. Про таке заявив Президент ПАРЄ Георгій Церетелі під час зустрічі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм, передає УНІАН

  Президент Парламентської асамблеї Ради Європи запевнив: Україна перебуває в центрі інтересів ПА ОБСЄ, яка рішучо виступає проти російської агресії та анексії Кримського півострову.

  За словами Церетелі, у складі місії спостерігачів за виборами в Україні – близько 100 постійних представників з боку ПА ОБСЄ. Разом із короткостроковими і довгостроковими спостерігачами як від ПАРЄ, так і від ОБСЄ загалом їхня кількість сягає тисячі осіб.

  Зважаючи на ухвалене українським парламентом рішення про неможливість участі представників РФ та осіб, що її представляють, в ролі спостерігачів на виборах в Україні, було проведено відповідну роз’яснювальну роботу серед делегатів ПА ОБСЄ, повідомив Церетелі.

  "Такі особи не введені до складу місії спостерігачів", – наголосив президент ПАРЄ.

  Він також додав, що спостерігачі від ПА ОБСЄ будуть нейтральними та неупредженими.

  Андрій Парубій, своєю чергою, заявив: "Ми (Україна – ред.) докладаємо всіх зусиль, щоб не допустити будь-якого механізму втручання Росії у виборчий процес в Україні".

  Як інформував 5.UA, 7 лютого Верховна Рада офіційно заборонила громадянам Росії бути спостерігачами на виборах в Україні. 26 лютого відповідний документ підписав Президент. Прикордонники отримають наказ не пускати спостерігачів з країни-агресора до України. 

  Попередній матеріал
  Помпео закликав РФ негайно припинити окупацію Криму і повернути його Україні
  Наступний матеріал
  У НАБУ порівняли рішення Конституційного Суду з досвідом Литви і пояснили, що воно означає
  Loading...