Телебачення
Телебачення tomenko.ua

Стало відомо, скільки українців отримують інформацію з ТБ

  Читайте по-русски
  Визначальним для формування думок і поглядів населення, зокрема і впливу пропаганди, залишаються центральні українські телеканали

  Результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення ГО "Детектор медіа", які презентував заступник директора КМІС Антон Грушецький, свідчать, що жителі України здебільшого отримують інформацію про стан справ у країні і світі з телебачення. Про таке повідомив "Укрінформ".

  "Щодо того, з яких джерел населення отримує інформацію і яким джерелам довіряє найбільше, – тут домінуючу позицію займає центральне українське телебачення. 74% жителів України стверджують, що це одне з ТОП-джерел інформації для них. На другому місці з істотним відривом – майже втричі менше, 27,5%, – українські інтернет-сайти. Ще майже чверть населення – 23,5% – говорить про соціальні мережі", – наголосив Грушецький.

  Він зазначив, що визначальним для формування думок і поглядів населення, зокрема і і впливу пропаганди, залишаються центральні українські телеканали.

  "Стосовно довіри до джерел інформації, то номером один теж залишаються центральні українські телеканали – 41% українців стверджують, що вони довіряють йому в питаннях висвітлення новин про події в Україні і світі", – повідомив експерт.

  Грушецький додав, що показники зменшились порівняно з попереднім роком, коли телебачення було основним джерелом для 86% респондентів.

  "Є тенденція до зниження користування телебаченням", – констатував Грушецький.

  Він також зазначив, що згідно з даними дослідження, в Україні є 5-6 найпопулярніших телеканалів, які дивиться переважна більшість населення країни. Це, зокрема, "1+1" (50%), "Україна" (43%), "Інтер" (34,4%), ICTV (32,5%), СТБ (31,4%). Інші канали назвали не більш як 16% жителів України. Проте за останній рік відзначається зниження кількості людей, які називали кожен з цих телеканалів, крім "України".

  "Динаміка схожа і з відсотком тих, хто довіряє інформації з певних телеканалів. Найбільше довіряють телеканалу "1+1" – 24,2%, тобто кожен четвертий українець. 20,3% говорили про телеканал "Україна", 14,7% – про "Інтер", 15,2% – про ICTV, 12,8% – про СТБ", – поінформував Грушецький.

  Як повідомляв 5.UA, Україна покращила свої позиції в рейтингу щасливих країн світу. Про таке йдеться в опублікованому світовому рейтингу щастя країн World Happiness Report 2019.

  Попередній матеріал
  Намагаються глушити стратегічні дрони США: на Донбасі виявили новітні російські системи РЕБ
  Наступний матеріал
  Не та мова, яка об'єднує: президент Грузії відмовилася спілкуватися з азербайджанцями російською
  Loading...

  ТОП-10 найкращих серіалів: новинки 2019 року, які скоро вийдуть на екрани

  4 українських телеканали розпочали мовлення на межі з Кримом

  "Безпрецендентні речі в Україні": Джапарова розповіла про інформаційну реінтеграцію Донбасу

  Ще один регіон України сказав "ні" мові агресора – її публічне використання заборонене

  На "Інтер" очікує позапланова перевірка Нацради

  Телекомпанія з Кропивницького показувала російські програми: Нацрада застосувала санкції