Очільник НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв
Очільник НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв espreso.tv

Без премій та з урізаною зарплатою: що буде в новому контракті з Коболєвим

  Читайте по-русски
  Уряд прописав, що може достроково припинити повноваження Коболєва в разі неналежного виконання основних завдань

  Кабінет Міністрів України оприлюднив текст свого розпорядження від 20 березня про продовження терміну повноважень голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрія Коболєва до 22 березня 2020 року. Текст розпорядження з'явився на "Урядовому порталі".

  У своїй постанові Кабмін прописав три основних очікуваних показники роботи голови компанії:

  • Коболєв має розділити компанію і газотранспортну систему до 1 січня 2020 року,
  • забезпечити видобуток компанією та її дочірніми підприємствами не менш 18,2 мільярда кубометрів природного газу,
  • гарантувати транзит природного газу через українську ГТС у держави-члени ЄС після 1 січня 2020 року "шляхом створення необхідних юридичних і технічних передумов".

  "Невиконання (неналежне виконання) основних очікуваних показників роботи голови правління компанії є підставою для прийняття загальними зборами рішення про дострокове припинення його повноважень", – сказано в розпорядженні.

  Також зазначається, що уряд бере до уваги позицію наглядової ради компанії, зокрема, щодо рівня винагороди голови правління компанії з 23 березня 2019 року, "який становитиме 50% місячного посадового окладу, передбаченого контрактом, без виплати щомісячних і квартальних премій, з можливою виплатою премії за рік наприкінці строку дії контракту в розмірі, передбаченому в фінансовому плані компанії".

  Нагадаємо, на засіданні Кабміну 20 березня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про намір продовжити контракт з Коболєвим. За півгодини після початку засідання уряду лідер Радикальної партії України Олег Ляшко разом з групою народних депутатів увірвався в зал, вимагаючи не приймати цього рішення.

  Попередній матеріал
  Євросоюз готовий надати другий транш макрофінансової допомоги Україні
  Наступний матеріал
  Намагаються глушити стратегічні дрони США: на Донбасі виявили новітні російські системи РЕБ
  Loading...