Андрій Коболєв
Андрій Коболєв 5 канал

Кабмін продовжить контракт з Коболєвим тільки після рішення спостережної ради "Нафтогазу" – Насалик

  Читайте по-русски
  На сьогоднішньому засіданні уряд не ухвалив остаточного рішення щодо продовження контракту з Коболєвим. Однією з вимог нового контракту має стати зниження зарплатні Коболєва

  Кабмін ухвалить рішення щодо продовження контракту з чинним головою правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" після того, як спостережна рада НАК врахує три вимоги уряду та ухвалить відповідне рішення стосовно продовження договору з Андрієм Коболєвим. Про це після засідання уряду в середу заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

  "Наглядова рада має провести засідання і прийняти або не прийняти (вимоги Кабміну – ред.), після чого уряд вже буде розглядати. Після першої вимоги наглядової ради уряд оголосив конкурс (на зайняття посади глави НАК – ред.). Якщо ці умови не будуть прийняті, тоді пройдуть вибори на конкурсних засадах", – сказав він.

  Насалик також наголосив, що основними вимоги Кабміну за новим контрактом з Коболєвим є:

  • зниження його зарплати щонайменше удвічі,
  • виділення "Укртрансгазу" в окрему систему,
  • нарощування видобутку вітчизняного газу.

  Таким чином, на сьогоднішньому засіданні уряд не прийняв рішення про продовження з Коболєвим контракту, термін дії якого закінчується 22 березня.

  Попередній матеріал
  "Підвищити ціну брутальної агресії Кремля": ЗСУ очікує на нові закупівлі Javelin
  Наступний матеріал
  "Чорної готівки" на 2,5 млн грн: у Рівненській області затримали учасника виборчої піраміди – ГПУ
  Loading...