Ахтем Чийгоз
Ахтем Чийгоз 5 канал

Чийгоз відреагував на позов Порошенка проти "1+1"

Читайте по-русски
Деякі журналісти і телеканали у своїй передвиборчій істерії опускаються до ницості, переконаний представник Меджлісу

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз прокоментував інформацію про те, що чинний глава держави Петро Порошенко подає позов проти телеканалу "1+1".

"Позитивно оцінюю такий крок (рішення Порошенка подати позов проти журналістів – ред.), тому що Президент, як і будь-який громадянин України, в рамках закону має право притягнути до відповідальності за очевидне поширення брехні, яка не просто йде проти честі та гідності, а проти держави. Деякі журналісти і канали у своїй істерії опускаються до такої ницості! Не важливо, хто в тебе господар, важливо – як ти в ролі журналіста поводишся. Це насамперед", – переконаний Чийгоз.

Він також додав: завжди вважав, що в Росії "журналісти" поводяться гірше за "будь-яку базарну бабу", однак і в Україні сьогодні чимало таких представників ЗМІ. "Дивовижно, що ця істерія спонукає до такої низької форми, такої ницості. За неї, звісно, потрібно відповідати", – наголошує заступник голови Меджлісу.

Чийгоз нагадує і про те, які теми не квапляться висвітлювати топові українські телеканали.

"Що стосується висвітлення проблем боротьби наших громадян в окупації, цей канал ("1+1" – ред.) взагалі мовчить. Іноді прослизають якісь сюжети стосовно наших політв'язнів. Але політв'язні і сидять, тому що вони борються проти окупації. Не можна відділяти їхню боротьбу від ситуації в Криму і загалом в Україні. Деякі канали собі це дозволяють", – зазначив співрозмовник. 

Більше подробиць – далі у відео: 

Як інформував 5.UA, 25 березня стало відомо, що Петро Порошенко подає до суду на "1+1" за брехню та маніпуляції.

Попередній матеріал
"Чорна каса" Батьківщини в Одесі: прокуратура оприлюднила викриту схему
Наступний матеріал
Горе-сім'я з Черкас: небайдужі допомагають молодій матері почати нове життя – сюжет
Loading...