Петро Порошенко
Петро Порошенко фото АПУ

Кандидати, які мовчать про НАТО, готові торгувати національними інтересами – Порошенко

Читайте по-русски
Якщо Україна дотримуватиметься обраного курсу – зайде настільки далеко, що РФ втратить будь-який шанс повернути нас до сфери свого впливу

Завдання української влади – не допустити ворожого сценарію зриву виборів, а також – не допустити, аби країну очолила людина, що зрадить інтересам України. Про таке заявив Президент України Петро Порошенко у неділю, 17 березня, передає "Укрінформ".

"З такою сусідкою, як Росія, спокійно спати без зарядженої рушниці не можна. Спати спокійно можна тільки під колективним захистом Північноатлантичного альянсу", – переконаний Порошенко.

Він також додав, що РФ на цих виборах особливо "лютує".

"Чому Кремль і олігархи-втікачі так скажено лютують на цьогорічних виборах? Відповідь проста. Ми як ніколи наблизилися до повноправного членства в ЄС і НАТО. Якщо продовжимо цей курс – зайдемо настільки далеко, що РФ втратить будь-який шанс повернути Україну у свою сферу впливу", – заявив Президент.

Саме через це, пояснює Порошенко, рух до членства в Євросоюзі та НАТО прописане в його передвиборчій програмі як чітке зобов’язання.

"Інші (кандидати у президенти – ред.) його чомусь уникають. Не вірю, що це випадково! Ці недомовки у програмі – чіткий меседж Путіну про готовність "торгонути" національними інтересами", – переконаний чинний Глава держави. 

Разом із тим, Порошенко переконаний, що у разі збереження чинного курсу, до 2023 року Україна готова буде подати заявку на вступ у Європейський Союз та НАТО.

"У 2023 році цілком реалістично розпочати переговори про вступ до ЄС і зробити так, щоб Україна отримала План дій щодо членства в НАТО", – резюмував Президент.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Саміт НАТО за участі України: хто з ким мав зустрічі та хто кому тис руку – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Польщі на будівництві біля замку Вавель загинув українець
Наступний матеріал
Слова "Бандера прийде – порядок наведе" здивували би самого провідника ОУН – В’ятрович
Loading...