Зорян Шкіряк
Зорян Шкіряк 5.ua

Праворадикальні організації надсилають головам виборчих дільниць sms-погрози – Шкіряк

Читайте по-русски
Реакція правоохоронних органів на такі провокації буде жорсткою та адекватною

Деякі голови виборчих дільниць на території України вже почали отримувати провокаційні sms-повідомлення. Утім, наразі це лише поодинокі випадки. Про таке повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк на брифінгу, передає "Укрінформ".

"Я отримав інформацію про те, що деяким головам виборчих дільниць сьогодні почали надходити sms провокаційного характеру. Я зачитую без прізвищ кандидатів і без назви організації, якою підписано, з огляду на політкоректність. Латинськими буквами, в українській інтерпретації:

"Шановний такий-то такий-то. Якщо на вашій дільниці переможе такий-то кандидат, вас буде страчено". Дослівно. Підпис однієї з громадських організацій, скажімо так, праворадикального спрямування", – повідомив радник міністра.

За його словами, подібні sms можуть бути провокацією спецслужб РФ, тож Шкіряк закликав членів виборчих дільниць у разі, якщо вони отримуватимуть такі повідомлення, негайно інформувати правоохоронні органи.

"Дуже важливим є дотримання порядку і законності на самих виборчих дільницях. Відразу хочемо попередити, що на провокації реакція правоохоронних органів буде жорсткою і адекватною", – запевнив він.

Погрози в смс
Погрози в смсвідкриті джерела

Зауважимо, що сьогодні на брифінгу речник виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв також розповів, що голови певних дільниць отримують погрози від представників націоналістичних організацій. У повідомленнях зазначається, що працівників дільниць буде страчено в разі перемоги на виборах Петра Порошенка.

Попередній матеріал
Члени комісій від лідерки "Батьківщини" збираються красти мої голоси – Юрій Тимошенко
Наступний матеріал
Вгатили з ПТУР, влучили: як терористи "купилися" на хибну позицію українських бійців
Loading...