Кандидат в президенти Юрій Тимошенко
Кандидат в президенти Юрій Тимошенко 5 канал

Члени комісій від лідерки "Батьківщини" збираються красти мої голоси – Юрій Тимошенко

Депутат переконаний, що ця президентська кампанія неймовірно брудна

До рук Юрія Тимошенка випадково потрапив цікавий документ від штабу Юлії Тимошенко. У ньому є вказівка для членів виборчих комісій про те, як можна красти голоси на користь Юлії Тимошенко просто на виборчих дільницях. Про це заявив сам народний депутат України Юрій Тимошенко в ефірі телеканалу ZIK.

Депутат розповів, що друзі прислали йому документ, який, буцім, походить зі штабу Юлії Володимирівни, про те, "як правильно діяти на виборчих дільницях".

"На цьому документі чітко написано про те, щоб за можливості "крали" мої голоси. Тобто, брати з тієї купки, де бюлетені з голосом за мене, і перекладати до купки за Юлію Тимошенко. Так написано в цьому документі", – заявив народний депутат.

Тимошенко голоси
Тимошенко голосиZIK

Тимошенко голоси
Тимошенко голосиZIK

Крім того, він пригадав, як, буцім, від його імені на сході України вивісили декілька білбордів, підписаних як "Ю. В. Тимошенко".

"Хоча я до цих бордів не маю жодного відношення. Дуже прикро, що коли мене не змогли залякати, а потім купити, то пішли на такі провокації. Дійшло навіть до того, що до мене у команду прийшов засланий козачок", – заявляє Юрій Тимошенко.

З його слів, у виборчому штабі тоді бракувало фахівців, тож він взяв цю людину, нічого не підозрюючи, а той згодом "накаламутив".

"Поки я поїхав в інститут, ця людина, сподіваючись, що мене не буде в Києві протягом трьох днів, виставила ці дуже негативні білборди. Щоправда, коли я приїхав, то одразу ж розібрався. Їх уже немає, але прикро, коли тебе продають найближчі люди", – заявив парламентар.

Відтак, переконаний він, ця президентська кампанія неймовірно брудна. Мовляв, навіть попередні парламентські, у яких він брав участь, не були настільки брудними.

Попередній матеріал
Слідство у справі Курченка завершено – ГПУ
Наступний матеріал
Праворадикальні організації надсилають головам виборчих дільниць sms-погрози – Шкіряк
Loading...

"Пока вся Украина плакала – ты ржал": Бабченко стверджує, що його пости про Зеленського та Тимошенко видаляють з Facebook

На відміну від планів "Ю" і "Зе": Порошенко пояснив, що робитиме у випадку поразки

До другого туру потрапляють Зеленський і Порошенко – "Социс"

Рекламна гонка кандидатів: ЦВК назвала лідерів по витратах на передвиборчу кампанію

Тимошенко анонсує об'єднання з одним із кандидатів у президенти – той вже відповів

Британське бюро SFO спростувало фейк Тимошенко щодо розслідувань проти Порошенка