pixabay.com

Супрун розкритикувала гомеопатію, як спосіб лікування

  Найбільшою небезпекою є те, що популярність гомеопатії дуже стійка і прибутки від продажу цих препаратів вимірюються мільярдами доларів щорічно

  Жодне наукове дослідження не змогло підтвердити те, що гомеопатичні препарати справді працюють. Проте існують тисячі людей, які вірять в її дієвість та попри все вживають гомеопатичні препарати. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на сторінці у Facebook.

  "Найчастіше лікують застуду, мігрень чи депресію. Проте найстрашніше те, що віра в силу гомеопатії спонукає людей з тяжкими хворобами також використовувати її для лікування. Як у випадках з серйозними хронічними захворюваннями чи онкологією. Відмовлятись від дієвого та доказового лікування за наявності серйозних захворювань – небезпечно для життя", – зазначила Супрун.

  Як приклад вона навела лікування гомеопатією онкологічні хвороби. Зазначається, що люди з онкологією, які лікувались гомеопатією, вмирали з удвічі більшою ймовірністю ніж ті, що не вживали такі ліки взагалі. Як пояснюють науковці, це відбувається бо пацієнти, що вирішують на користь альтернативних методів, відмовляються від прийому справді дієвої терапії.

  Супрун наголосила, що найбільшою небезпекою є те, що популярність гомеопатії дуже стійка і прибутки від продажу цих препаратів вимірюються мільярдами доларів щорічно.

  "МОЗ України не закуповує гомеопатію за кошти платників податків. Проте ніхто не може вберегти всіх пацієнтів від неправильного вибору, крім них самих. Довіряйте тільки тим засобам лікування, які довели свою ефективність", – наголосила очільниця МОЗ.

  Як повідомляв 5.UA, виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, які проблеми, які можуть виникнути внаслідок надмірної ваги.

  Попередній матеріал
  Понад 280 тисяч людей: українці масово не забирають свої закордонні паспорти
  Наступний матеріал
  Омелян пояснив, що означатиме припинення залізничного сполучення із РФ
  Loading...

  Для тих, хто має намір схуднути: Супрун дала поради стосовно нормалізації ваги

  Супрун розповіла правду про популярну дієту

  Супрун розповіла, яку користь для здоров’я приносить дружба

  Одна здорова звичка – цілих 2 роки життя: Супрун дала поради, як покращити своє здоров’я

  "Діабет на тарілці": поради від Супрун для тих, кому складно відмовитися від солодкого

  Як тимчасове знеболювальне: Супрун розповіла, чому можна їсти морозиво, коли болить горло