Потяг Київ – Москва
Потяг Київ – Москва train-photo.ru

Омелян пояснив, що означатиме припинення залізничного сполучення із РФ

Про вантажні перевезення поки не йдеться, уточнив міністр

У Міністерстві інфраструктури підготували низку пропозицій для протидії Росії, зокрема і через її маневри в Азовському регіоні та на окупованих територіях. Однією з таких пропозицій є припинення пасажирського сполучення з РФ. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає "Інтерфакс-Україна". 

"Ми хочемо, щоб це було винесено в площину уряду або Ради національної безпеки і оборони України з тим, щоб відповідне рішення було ухвалено вже на державному рівні", – прокоментував міністр.

За його словами, йдеться винятково про припинення пасажирського залізничного сполучення.

"На цьому етапі ми говоримо про регулярне залізничне пасажирське сполучення. Із вантажним сполученням є проблема не тільки в тому, що "Укрзалізниця" втратить істотні надходження до її бюджету, а й з міжнародним законодавством, зокрема, з тими зобов'язаннями, які Україна взяла на себе у межах Світової організації торгівлі. А тому зараз ми цю тему вивчаємо, але не просуваємо", – зауважив Омелян.

Відповідні пропозиції Мінінфраструктури вже направило ​​на розгляд до відповідних відомств, нині очікуються рішення.

"Зараз це пропозиції Міністерства інфраструктури, з ними ознайомлені наші колеги...Ми свої позиції вже подали (на розгляд Кабінету міністрів). Чекаємо, коли вони будуть розглянуті", – повідомив очільник відомства.

Нагадаємо, напередодні міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна може повністю принипити залізничне сполучення з Росією.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

В "Укрзалізниці" продемонстрували меню повноцінного харчування в поїздах – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Супрун розкритикувала гомеопатію, як спосіб лікування
Наступний матеріал
Вибух на шосе в Болоньї: кількість потерпілих перевищила 100 осіб
Loading...