голова НАЗК Наталія Корчак
голова НАЗК Наталія Корчак 5 канал

Рябошапка про голосування у НАЗК: Не вистачило голосів для відставки Корчак

  Сьогодні Нацагентство з питань запобігання корупції розглядало питання відставки голови НАЗК

  Національному агентству з питань запобігання корупції не вистачило голосів для відставки голови НАЗК Наталії Корчак. Про це в ефірі "112 Україна" заявив член НАЗК Руслан Рябошапка, повідомляє "Укрінформ".

  "Для того, щоб це рішення (про відставку – Ред.) було прийнято, голова повинна була б добровільно подати у відставку з цієї посади, або ми мали б ухвалити рішення більшістю голосів, оскільки саме ми, члени агентства, рік тому обрали голову агентства Наталію Корчак. Потрібна була більшість, відповідно три голоси, їх немає", – сказав Рябошапка.

  Він зауважив, що з ситуації, яка склалася навколо відставки Корчак, вбачає два виходи: зміни до законодавства, які має проголосувати парламент, або запровадження так званої ротації у керівництво НАЗК. За його словами, процес ухвалення парламентом цих змін може розтягнутися в часі.

  Він також додав: "Ми запропонували принцип ротації, тобто кожен з членів агенції виконує обов'язки голови три місяці, таким чином ми ... мали б можливість продемонструвати результат управління агентством, але це не було підтримано. Мова не йде про те, що хтось із членів агенції бореться за посаду керівника агенції. Ми пропонуємо запровадити рівний доступ до виконання обов'язків".

  Він також додав, що для запобігання таких ситуацій, коли при голосуванні не може бути прийняте рішення, до складу агенції потрібно включити ще одного члена.

  Нагадаємо, раніше сьогодні ЗМІ повідомляли, що сьогодні Нацагентство з питань запобігання корупції розглядало питання відставки голови НАЗК Наталії Корчак, втім, згоди в цьому питання членам агентства не вдалося досягти.

  Як повідомляв 5.UA, 29 березня 2017 року голова уряду Володимир Гройсман запропонував голові НАЗК Наталії Корчак піти у відставку через неспроможність організувати роботу Реєстру електронних декларацій. Втім, Корчак заявила, що у відставку йти не збирається.

  Попередній матеріал
  Нагрудний хрест з "ювелірним вкрапленням": Учасники Революції Гідності отримають цінні відзнаки
  Наступний матеріал
  "Коли автівка обходиться дешевше за каву": у Києві відкрилася виставка електрокарів
  Loading...

  "За роботу": Корчак розповіла, за що виписала собі премію у 200 тис. грн

  У НАЗК визнали збій у роботі реєстру поважною причиною несвоєчасного подання е-декларацій

  Нарада у Гройсмана не вплинула на адміністратора системи е-декларування ДП "УСС" – Корчак

  Корчак: Судитися за посаду я не буду

  Корчак заявляє про загрозу зриву кампанії е-декларування – офіційне звернення

  "Подавати не буду": Корчак прокоментувала інформацію про ймовірну відставку