голова НАЗК Наталія Корчак 5 канал

НАЗК може використовувати кошти на модернізацію системи е-декларування лише з травня – Корчак

Бюджет НАЗК – приблизно 160 мільйонів гривень

Згідно з бюджетним розписом, НАЗК може користатися коштами на модернізацію системи електронного декларування лише з травня. Про таке в ефірі "5 каналу" заявила голова національного агентства Наталія Корчак.

"Питання не в тому, що моєю структурою незадоволені, питання виникло із функціонуванням системи електронних декларацій, тобто з технічним аспектом – реєстром декларацій… Національне агентство було створене з нуля. Те, що сьогодні говориться, "що вам не вистачало, у вас же купа грошей було", у мене є бухгалтерські документи, де чітко вказано, що у нас було 92 мільйони гривень, з них левову частку складала заробітна плата, приблизно 52 мільйона, і далі на різноманітні дрібні видатки. Але те, що називається капітальний розвиток – придбання комп’ютерів, серверів і всього іншого, у нас цього не було", – зазначила вона.

Корчак наголосила: "600 мільйонів – це взагалі бюджет НАЗК з урахуванням політичних партій, а так – приблизно 160 мільйонів гривень. 66 мільйонів – у нас виділені капітальні видатки на модернізацію. Використовувати ці кошти ми маємо право лише з травня, нам Мінфін сформував кошторис, де помісячно розписав, скільки ми можемо витрачати і левова частка цих коштів припадає на кінець року. Таким чином, перші закупівлі ми можемо почати робити лише з травня".

Детальніше дивіться у відео:

Як інформував 5.UA, 29 березня на засіданні Кабінету міністрів прем'єр-міністр Володимир Гройсман вимагав у керівника НАЗК забезпечення нормального функціонування системи та зрештою відчитав Наталію Корчак за "добросовісну роботу" Агенції.

Крім того, на засіданні виступив і міністр юстиції Павло Петренко. Він обурився великими видатками та низькою ефективністю роботи НАЗК. Зокрема, за даними Мін'юсту, наразі відомство перевіряє тільки 30 посадовців з "першої хвилі" декларування.

Попередній матеріал
Пленарне засідання ВР, на якому обговорять призначення членів Рахункової палати – відео
Наступний матеріал
Пленарне засідання Київради – відео
Loading...

Корчак заявляє про загрозу зриву кампанії е-декларування – офіційне звернення

Нарада у Гройсмана не вплинула на адміністратора системи е-декларування ДП "УСС" – Корчак

1 млн 195 тис. суб'єктів декларування вже подали е-декларації – НАЗК

"Час.Підсумки дня": Чому Корчак не йде у відставку і які небезпеки несе спроба змінити закон про НАЗК

НАЗК почало перевірку е-декларацій Порошенка та Гройсмана

У НАЗК назвали загальну кількість перевірених е-декларацій