Facebook/Володимир Гройсман

Гройсман відчитав Корчак за "добросовісну роботу" НАЗК

На засіданні Кабінету міністрів прем'єр-міністр вимагав у керівника НАЗК забезпечення нормального функціонування системи

Через неякісну роботу сайту НАЗК люди стоять перед загрозою двох років тюрми. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабміну в середу, 29 березня.

"Вибачте. Ви сядьте і зробіть свою роботу. Я вам пропоную, ось там є дзеркало, ви можете стати і сама на себе кричати. Ви просто заспокойтесь і добросовісно робіть свою роботу. Бо я вам наголошую, що ви робите сьогодні своєю безтолковістю і бездіяльністю. Ви самі не здатні організувати роботу вашого сайту і таким чином ви ставите всіх людей перед загрозою двох років тюрми. І таких людей сотні тисяч у нашій країні. І якби не деякі політичні сили, які ви тут теж називали, жодної б системи електронного декларування в Україні не було б. Ви все що могли тільки валили, щоб не запустити вчасно цей процес. Я це пам'ятаю, я вас збирав 15 травня, ви мені клялись, що 15 серпня запускаємо систему. І потім, ледве-ледве, ви перетягли на вересень місяць, що я не знав куди мені очі дівати від всіх", – заявив Гройсман, звертаючись до керівника НАЗК Наталії Корчак.

"Вам треба гроші, нате гроші. Ви хочете не з цим сервером працювати, купіть собі новий сервер, оголосіть тендер, у вас є 27 млн. Вам треба 50 млн, ми вам дамо 50 млн… Дайте нормальне функціонування системи. Візьміть зробіть свою роботу", – додав прем'єр.

Корчак: У відставку не піду!

Попередній матеріал
Близько 100 контрактників із Вінниці вирушили на тренування, щоб згодом поїхати у АТО
Наступний матеріал
Невідомі у масках запхали до машини кримчанина: правозахисник оприлюднив відео викрадення
Loading...

Корчак: Відкрито 6 кримінальних проваджень проти керівників політичних партій за ініціативи НАЗК

"Жорстке припинення "сірих" та "чорних" схем": Гройсман повідомив про реформування ДФС

Коли нарешті в Україні з'явиться перший офіційно покараний корупціонер – "Час.Підсумки дня"

Гройсман: Україна підпише документ про митну співпрацю з країнами ГУАМ

Засідання глав урядів країн-учасниць Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ - відео

Гройсман розраховує на запуск повноцінної ЗВТ між країнами ГУАМ у 2017 році