Суд
Суд ecuestre.es

НАЗК знайшло винуватих у збоях е-декларацій – судитиметься з державним підприємством

Агентство подаватиме в суд на ДП "Українські спеціальні системи"

НАЗК має намір подати в суд на державне підприємство "Українські спеціальні системи" через неякісне виконання компанією обов'язків адміністратора системи електронних декларацій. Про це директор Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак заявила у понеділок, 3 квітня, перед засіданням Кабінету міністрів, передає "Радіо Свобода".

"Ми будемо подавати в суд на системного адміністратора в частині застосування до них штрафних санкцій, пов'язаних зі збоями у функціонуванні системи електронного декларування, а в суді ми у всьому розберемося", – зазначила Корчак.

Як інформував 5.ua, 29 березня на засіданні Кабінету міністрів прем'єр-міністр Володимир Гройсман вимагав у керівника НАЗК забезпечення нормального функціонування системи та зрештою відчитав Наталію Корчак за "добросовісну роботу" Агенції. На засіданні уряду чільниці НАЗК Наталії Корчак навіть запропонували піти з посади, на що вона відповіла: "Подавати не буду". Причина усього скандалу – сайт Національного агентства з питань запобігання корупції, на якому сотні тисяч чиновників мають декларувати свої статки, не працював понад тиждень.

Попередній матеріал
У Бердянську школи обладнають сонячними батареями
Наступний матеріал
Науковці показали, як виглядає рельєф океанічного дна без води – відео
Loading...

НАЗК почало перевірку е-декларацій Порошенка та Гройсмана

У НАЗК назвали загальну кількість перевірених е-декларацій

"Час.Підсумки дня": На межі зриву. Хто намагається завалити систему е-декларування та хто прагне посварити Київ і Варшаву

Перезавантаження НАЗК та скасування кримінальної відповідальності: найцікавіше із засідання Кабміну

Гройсман відчитав Корчак за "добросовісну роботу" НАЗК

Реєстрація е-декларацій не працює: "5 канал" дізнавався про причини збоїв та плани НАЗК