Е-декларації
Е-декларації twitter.com

Корчак заявляє про загрозу зриву кампанії е-декларування – офіційне звернення

  З 14 березня у роботі реєстру фісуються перебої, а з 23 березня вони носять постійний характер

  Кампанія з електронного декларування статків посадовців опинилася під загрозою зриву. Про це заявила у відкритому зверненні до НАБУ, ГПУ, Нацполіції, РНБО та громадськості чільниця Національного агентства з питань запобігання корупції. Відповідне звернення опубліковане на сайті НАЗК.

  "Невиконання Державним підприємством "Українські спеціальні системи" договору з НАЗК з адміністрування та програмно-технічного супроводження програмного забезпечення Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування… створило реальну загрозу зриву кампанії з електронного декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у 2017 році", – йдеться в повідомленні.

  Як стверджують в Агентстві, "такі дії ставлять під загрозу європейську інтеграцію України, створюють негативний міжнародний імідж держави, підривають довіру іноземних партнерів та інвесторів у прихильності курсу реформ та шляху, на який стала держава у запобіганні та боротьбі  з корупцією".

  У НАЗК зафіксували, що з 14 березня 2017 року в роботі ІТС Реєстру фіксуються перебої. З 23 березня ці збої носять постійний характер.

  Як інформував 5.ua, 29 березня на засіданні Кабінету міністрів прем'єр-міністр Володимир Гройсман вимагав у керівника НАЗК забезпечення нормального функціонування системи та зрештою відчитав Наталію Корчак за "добросовісну роботу" Агенції. На засіданні уряду чільниці НАЗК Наталії Корчак навіть запропонували піти з посади, на що вона відповіла: "Подавати не буду".

  А от у Мін'юсті роботу НАЗК критикують. Зокрема, міністр юстиції Павло Петренко обурився великими видатками та низькою ефективністю роботи НАЗК. Наразі відомство перевіряє тільки 30 посадовців з "першої хвилі" декларування.

  Попередній матеріал
  1 квітня – не до сміху: В Україні стартує пробне ЗНО
  Наступний матеріал
  Бити та гумові кулі: у Києві невідомі відлупцювали заступника голови "Укрспирту"
  Loading...

  Петренко – про ефективність роботи НАЗК: Перевіряються тільки 30 посадовців з "першої хвилі"

  Гройсман відчитав Корчак за "добросовісну роботу" НАЗК

  Якщо відполірувати систему е-декларування неможливо, її потрібно зупинити і переробити – нардеп