ЗНО
ЗНО Український центр оцінювання якості освіти

1 квітня – не до сміху: В Україні стартує пробне ЗНО

  Вже у цю суботу буде проведене пробне тестування з української мови та літератури, результати якого з'являться 8 квітня

  У суботу, 1 квітня, в Україні відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури. Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти.

  "У суботу, 1 квітня, пройде пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Пробне тестування розпочнеться об 11:00. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням", – зазначається в повідомленні.

  Адреси пунктів тестування вказані у запрошенні-реєстраційній картці. Вона розміщена в особистому кабінеті кожного учасника пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру.

  Пробне ЗНО з інших предметів відбудеться за тиждень – 8 квітня.

  "Цьогоріч для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діятиме спеціальний онлайновий сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс буде доступний з 1 квітня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів", – вказується у повідомленні.

  Для ознайомлення з результатами пробного ЗНО достатньо буде завантажити картку учасника з української мови і літератури – 8 квітня, а з інших навчальних предметів – 14 квітня. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

  Як повідомлялося, цього року реєстрація для участі у ЗНО стартувала 6 лютого. Цьогоріч для випускників 2017-го першим обов'язковим предметом буде українська мова та література. Другий предмет потрібно обрати з-поміж математики та історії. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування. Четвертий предмет не є обов'язковим.

  Основна сесія ЗНО відбудеться у період з 23 травня до 16 червня 2017 року. Також відбудеться додаткова сесія з 3 до 12 липня, на яку можна буде зареєструватися з 3 до 20 травня. 

  Попередній матеріал
  Гройсман заявив про намір виставити на продаж більше 3 тис. держпідприємств
  Наступний матеріал
  Корчак заявляє про загрозу зриву кампанії е-декларування – офіційне звернення
  Теги:
  Loading...

  "Нова українська школа": що зміниться у шкільній системі освіти

  12-річка у школі: Чи вдасться українській системі освіти еволюціонувати до європейського рівня

  Міносвіти вже змінює правила вступу до вишів у 2017 році