Урядовий портал

Гройсман заявив про намір виставити на продаж більше 3 тис. держпідприємств

  Прем'єр переконаний, що такі дії сприятимуть залученню в Україну іноземних інвестицій

  Україна може залучити додаткові інвестиції та пришвидшити економічне зростання за рахунок продажу неефективних державних підприємств. Таку думку висловив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час брифінгу в Житомирі, передає "Укрінформ".

  "Ми маємо 3,5 тисячі державних підприємств у країні. Це абсурд, бо ці підприємства здебільшого є або неефективними, або стають годівницями для корупціонерів. Моя позиція така – ті (підприємства), що не мають державного значення та важливості, мають бути публічно продані, тому що вони жодної користі не приносять українським громадянам і українській економіці", – зазначив прем'єр.

  Гройсман переконаний: "Їх продаж надасть можливість залучити в економіку інвестиції та пришвидшити економічне зростання".

  За словами голови уряду, результат цих змін буде відчутним для кожного українця, зокрема – для людей похилого віку, котрі зможуть розраховувати на підвищення пенсій.

  Нагадаємо, в лютому цьогоріч Гройсман заявив, що Україні потрібна публічна й ефективна приватизація. Минулого ж року Фонд держмайна розширив перелік об'єктів приватизації.

  Попередній матеріал
  Україна має знати поіменно всіх катів, винних у Голодоморі – Зісельс
  Наступний матеріал
  1 квітня – не до сміху: В Україні стартує пробне ЗНО
  Loading...

  Кабмін переніс приватизацію енергокомпаній на наступний рік

  Гройсман: В Україні немає ефективної приватизації  

  Білоус назвав, скільки держава заробила на приватизації за 2016 рік