ЗНО knk.media

Відсьогодні стартувала реєстрація для участі в ЗНО

Для випускників 2017 року першим обов’язковим предметом буде українська мова та література

6 лютого о 10:00 розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 17 березня. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України. Зокрема, за допомогою сервісу "Зареєструватися", розміщеному на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти, охочі взяти участь у ЗНО зможуть заповнити та сформувати реєстраційну картку.

Як зазначають у Міносвіти, під час заповнення реєстраційної картки необхідно звернути увагу на розділ щодо вибору навчальних предметів для проходження ЗНО. Цьогоріч для випускників 2017-го першим обов'язковим предметом буде українська мова та література. Другий предмет потрібно обрати з-поміж математики та історії. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування: математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія.

Крім того, можна скласти в формі ЗНО ще один, четвертий предмет, який не є обов'язковим. Випускники минулих років неодмінно мають складати ЗНО лише з української мови та літератури. Інші три предмети – на їхній вибір.

Комплект реєстраційних документів випускники 2017 року подають до закладу, в якому навчаються, а випускники минулих років та учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти. Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 31 березня.

Основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня 2017 року. Також відбудеться додаткова сесія з 3 до 12 липня, на яку можна буде зареєструватися з 3 до 20 травня. Додаткова сесія та реєстрація передбачені для учасників АТО та осіб, що проживають на тимчасово окупованій території або на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, якщо такі особи не мали змоги зареєструватися в основний період. 

Як повідомляв 5.ua, у Міносвіти адаптують ЗНО для школярів із вадами зору.

Попередній матеріал
Жебрівський доповів Порошенку про відновлення електропостачання Авдіївки
Наступний матеріал
Мотузяник: Внаслідок ворожих обстрілів за добу поранено шестеро військових
Loading...

Сьогодні стартує реєстрація на пробне ЗНО

Випускникам шкіл роз'яснили, як цього року обирати предмети на ЗНО

Стало відомо, скільки коштуватиме пробне ЗНО в 2017 році