osvita.ua

Стало відомо, скільки коштуватиме пробне ЗНО в 2017 році

  Зареєструватися на пробне тестування можна з 10 до 31 січня 2017 року

  1 та 8 квітня 2017 року Український та регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть пробне ЗНО. Пройти його абітурієнти зможуть, заплативши 120 грн. Про це інформує УЦОЯО.

  Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 10 до 31 січня 2017 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором.

  1 квітня відбудеться пробне зовнішнє оцінювання з української мови й літератури, 8 квітня – з інших предметів: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

  Зауважимо, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Для вступу в університети обов'язковим буде сертифікат з української мови та літератури.

  Нагадаємо, у Міністерстві освіти вже оприлюднили особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2017 році.

  Попередній матеріал
  Без урахування думки фахівців і громадськості театр на Подолі не буде зданий в експлуатацію – Кличко
  Наступний матеріал
  Януковича використали як елемент "гібридної війни" – експерт

  Міносвіти скасувало позитивний висновок для скандального підручника з "сімейних цінностей"

  Наступного року учні з особливими потребами здобуватимуть знання у звичайних школах – Міносвіти

  Обвал школи у Василькові: заступник Міністра освіти назвав одну з причин трагедії

  Міносвіти вже змінює правила вступу до вишів у 2017 році